Gå til hovedindhold

Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 120w 1 udgang

HaloPowerBelysningEAN: 5703451005031
Pris fra 568,28 krtil 851 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 282,72 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 120w 1 udgang og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 568.28 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Transformer Halopower Mini 12V 120VA 1 udgang
568,28 kr
Til butik
Transformer Halopower Mini 12V 120VA 1 udgang billede

Produktinformation

1-faset belysningstransformer for 12 Volt halogen-belysning, konstrueret og produceret som sikker-hedstransformer i henhold til EN61558-2-6. CE-mærket. Plastkapslet og indstøbt i selvslukkende polyurethan.Isolationsklasse II - dobbeltisoleret. Kortslutnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Jernkerne transformer
EAN: 5703451005031
Varenr.: 15848796848463
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Transformer Halopower Mini 12V 120VA 1 udgang
568,28 kr
Til butik
Transformer Halopower Mini 12V 120VA 1 udgang billede

Produktinformation

Transformer Halopower Mini 12V 120VA er en 1-faset jernkerne transformer designet til at levere stabil og sikker spænding til 12 volt halogenbelysning. Med en maksimal belastning på 120 watt og to tilgængelige udgangsspændinger sikrer denne transformer op...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Jernkerne transformer
EAN: 5703451005031
Varenr.: 15109790335302
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Noratel/Lübcke jernkerne transformer
639 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HaloPower Transformer 120/1-KT mini 120VA
692 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Halopower Mini Trafo 12V 120W 1-K
840 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
HaloPower Mini 120/1-KT 120W jernkernetrafo
851 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 120w 1 udgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 120w 1 udgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN568,28 kr568,28 krKøb
2EL-NETSALG568,28 kr568,28 krKøb
3Greenline639 kr639 krKøb
4Proshop DK692 kr731 krKøb
5CS MEGASTORE DK840 kr879 krKøb
6Elvvs.dk851 kr851 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 120w 1 udgang

PriceData har fulgt prisen på Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 120w 1 udgang i 182 dage. Laveste pris i perioden er 454,62 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 631 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 556 kr.

Den nuværende pris på 568,28 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 120w 1 udgang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Halopower Mini Jernkerne trafo 12v 120w 1 udgang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 2026568,28 kr62,72 kr (10%)
3. mar. 2026631 kr62,72 kr (11%)
18. feb. 2026568,28 kr15,28 kr (3%)
11. feb. 2026553 kr5 kr (1%)
5. feb. 2026548 kr83 kr (13%)
4. feb. 2026631 kr83 kr (15%)
28. jan. 2026548 kr5 kr (1%)
9. jan. 2026543 kr25,28 kr (4%)
8. jan. 2026568,28 kr25,28 kr (5%)
7. jan. 2026543 kr88,38 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret