Gå til hovedindhold

Halo Design Halo- the pendant Cylinder pendel i Metal gun black Ø12 2,5m kabel

Halo DesignLamperLaserskåret aluminumKøkken og spisestueEAN: 5705639736966

Halo Design The Pendant Gun Black er en elegant metalpendel med industrielt design. Laserskåret aluminum og 2,5m kabel giver fleksibel placering. Læs mere

Pris fra 609 krtil 1.099 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 571 kr 3. maj

Sammenlign priser på Halo Design Halo- the pendant Cylinder pendel i Metal gun black Ø12 2,5m kabel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Halo pendel, grå, H24 cm
609 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Halo pendel, grå, H24 cm
719 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halo Design Halo- the pendant Cylinder pendel i Metal gun black Ø12 2,5m kabel
770 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo The Pendant hængelampe, sort, cylinder Halo Design - Spisestue - Metal
-20%955 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outletlamper.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Halo Design The Pendant Gun Black
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design Halo- the pendant Cylinder pendel i Metal gun black Ø12 2,5m kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design Halo- the pendant Cylinder pendel i Metal gun black Ø12 2,5m kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk609 kr609 krKøb
2Greenline719 kr719 krKøb
3Homeshop DK770 kr770 krKøb
4Lampemesteren DK955 kr955 krKøb
5Outletlamper.dk1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Halo Design The Pendant Gun Black

Halo Design

Halo Design The Pendant Gun Black er en elegant metalpendel med industrielt design. Laserskåret aluminum og 2,5m kabel giver fleksibel placering.

• pendel
• hængelampe
• loftlampe
• køkkenlampe
• halo lampe
• industriel lampe
• metal pendel
• Køkken og spisestue
• Laserskåret aluminum

Beskrivelse

Halo Design The Pendant Gun Black er en moderne metalpendel, der kombinerer industrielt design med skandinavisk elegance. Designet af Michael Waltersdorff og fremstillet med avanceret laserteknik, som skaber præcise snit i aluminiums-overfladen. Pendlen er fremstillet i gun black metal med en diameter på 7 cm og højde på 24 cm. Det 2,5 meter lange silikone-kabel giver maksimal fleksibilitet i placeringen. GU10-fatningen (pære ikke inkluderet) kan håndtere op til 35W og er udstyret med en glaslinse i bunden for behagelig lysfordeling. Perfekt til køkkener, spisestuer og stuer, hvor den tilføjer et raffineret industrielt touch. IP20-klassificeringen gør den ideel til indendørs brug. Med sit tidløse design passer den naturligt ind i både moderne og klassiske interiører. The Pendant Gun Black leverer både funktionalitet og æstetik til det stilbevidste hjem.

Specifikationer

farve:Gun black
serie:Halo The
højde:24 cm
fatning:GU10
designer:Michael Waltersdorff
diameter:7 cm
dæmpbar:Nej
ip_klasse:IP20
kabeltype:Silicone
materiale:Aluminum
spænding:230V
anvendelse:Indendørs
max_effekt:35W
kabellængde:2,5 meter

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er pæren inkluderet i købet?

Nej, GU10 pæren er ikke inkluderet. Du kan vælge mellem forskellige GU10 LED-pærer afhængigt af ønsket lysstyrke og temperatur.

Kan pendlen bruges i badeværelset?

Nej, pendlen har IP20 klassificering og er kun egnet til tørre indendørs områder som stue, køkken og spisestue.

Hvor lang er garantien på lampen?

Halo Design produkter kommer normalt med 2 års garanti. Kontakt forhandleren for specifikke garantibetingelser.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Halo Design Halo- the pendant Cylinder pendel i Metal gun black Ø12 2,5m kabel

PriceData har fulgt prisen på Halo Design Halo- the pendant Cylinder pendel i Metal gun black Ø12 2,5m kabel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 535 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 743 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 652 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Halo Design Halo- the pendant Cylinder pendel i Metal gun black Ø12 2,5m kabel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Halo Design Halo- the pendant Cylinder pendel i Metal gun black Ø12 2,5m kabel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026609 kr110 kr (15%)
23. maj 2026719 kr110 kr (18%)
7. maj 2026609 kr38 kr (7%)
3. maj 2026571 kr60 kr (10%)
23. apr. 2026631 kr92 kr (13%)
22. apr. 2026723 kr92 kr (15%)
8. apr. 2026631 kr92 kr (13%)
7. apr. 2026723 kr92 kr (15%)
3. apr. 2026631 kr96 kr (18%)
3. mar. 2026535 kr160 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret