Gå til hovedindhold

Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm

Halo DesignLED-pærerEAN: 5705639937349
Pris fra 208 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 2. maj

Sammenlign priser på Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halo Design COLORS Geo E27 Ø12,5 - Amber
208 kr
Til butik
Halo Design COLORS Geo E27 Ø12,5 - Amber billede

Produktinformation

Halo Design COLORS Geo E27 Ø12,5 - AmberCOLORS GEO Amber lyskilde fra Halo Design er en LED lyskilde der giver et godt behageligt lys, og med det smukke design i geometrisk design, får man ikke blot et smukt lys men samtidigt også en pære der afgiver et smukt design i sin form og udstråling. Lyset som ses igennem det smukke dekorative amberfarvet glas er som vi kender det fra de gode gamle dage bare med en mere dagslysfarve 3000 kelvin grader - her får man skabt rammen om at kunne skabe samme...

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: LED Globe
Vægt: 1g
Artikel nr.: 937349
EAN: 5705639937349
Varenr.: 2301089
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm
229 kr
Til butik
Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm billede

Produktinformation

Colors pære fra Halo Design Colors pærerne fra Halo Design er alle meget smukke og unikke. Colors er dekorative pærer som egner sig godt til brug i Halo Designs egne lamper, men også i andre lamper, hvor en synlig pære gør designet på lampen.Denne Colors...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: LED pærer
Farve: Amber
Størrelse: Ø12.5 cm
EAN: 5705639937349
Varenr.: 6257101219
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Halo Design Colors Geo E27 globepære, ravfarvet, Ø12,5 cm
229 kr
Til butik
Halo Design Colors Geo E27 globepære, ravfarvet, Ø12,5 cm billede

Produktinformation

Globepære med mønstret glas Halo Design Colors Geo er en globepære med ravfarvet glas, der kan anvendes i en lang række forskellige situationer og lamper. Globepæren kan med fordel anvendes uden lampeskærm, fordi den er flot i sig selv. Globepæren minder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Pærer
Farve: Amber
Størrelse: Ø12.5 cm
EAN: 5705639937349
Varenr.: 6257101219
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm
249 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Halo Design Colors Geo E27 globepære, ravfarvet, Ø12,5 cm
249 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Colors Geo E27 globepære, ravfarvet, Ø12,5 cm
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK208 kr208 krKøb
2LampeGuru.dk229 kr229 krKøb
3LavprisEl229 kr229 krKøb
4Greenline249 kr249 krKøb
5LavprisVVS249 kr249 krKøb
6BilligVVS DK269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 40% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Halo Design Colors Geo E27 globepære, 3-trins dæmp, 3W, Ø12,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026208 kr29 kr (16%)
2. jun. 2026179 kr30 kr (20%)
24. maj 2026149 kr30 kr (17%)
23. maj 2026179 kr30 kr (20%)
7. maj 2026149 kr10 kr (7%)
2. maj 2026139 kr44 kr (24%)
9. apr. 2026183 kr14 kr (8%)
8. apr. 2026169 kr14 kr (8%)
7. apr. 2026183 kr14 kr (8%)
3. apr. 2026169 kr17 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret