Gå til hovedindhold

Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track sort - 720545

Halo DesignBelysning – tilbehørEAN: 5705639720545
Pris fra 54,08 krtil 210,93 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 156,85 kr (74% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track sort - 720545 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54.08 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Outlet: Halo Track 230V, 90 grader vinkel Sort
-62%54,08 kr
Før 143 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Outlet: Halo Track 230V, 90 grader vinkel Sort billede

Produktinformation

Hvis du ønsker at samle 2 skinner i 90 gr. ved et lampeudtag. Halo Track Multi Connector kan forbinde to skinner med hinanden, hvis de ikke skal sidde helt tæt i enden. Den har et drejeligt led, så den kan tilpasses lige dit ønske. Med dette skinnesystem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Outlet
EAN: 5705639720545
Varenr.: 9113
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halo Design ANGLE 90º f. Halo-Track sort - 720545
100 kr
Til butik
Halo Design ANGLE 90º f. Halo-Track  sort - 720545 billede

Produktinformation

Halo Design ANGLE 90º f. Halo-Track sort - 720545Hvis du ønsker at samle 2 skinner i 90 gr. ved et lampeudtag. Halo Track Multi Connector kan forbinde to skinner med hinanden, hvis de ikke skal sidde helt tæt i enden. Den har et drejeligt led, så den kan tilpasses lige dit ønske. Med dette skinnesystem er du nu frit stillet og kan lavet dit helt eget lysskinne design i hjemmet og i de rum du ønsker at få god belysning i. Halo track skinnesystem er et helt unik system hvor det kun er fantasie...

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Tilbehør Belysning
Vægt: 1g
Artikel nr.: 720545
EAN: 5705639720545
Varenr.: 1878437
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F vinkelstykke, sort
169 kr
Til butik
Halo Design Track 1F vinkelstykke, sort billede

Produktinformation

Halo Track vinkelstykke Med denne 90 graders vinkel kan du sætte strømskinner sammen så de danner et hjørne. Du kan sagtens sætte flere end 2 strømskinner sammen og du skal kun have 1 x strøm til, selvom du sætter flere strømskinner sammen.

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Montering
Farve: black
Størrelse: 120x20x190 mm
EAN: 5705639720545
Varenr.: 6245100170
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F vinkelstykke, sort
169 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F vinkelstykke, sort
175 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F vinkelstykke, sort
199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ANGLE 90º f. Halo-Track sort
210,93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track sort - 720545 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track sort - 720545 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk54,08 kr54,08 krKøb
2Homeshop DK100 kr100 krKøb
3LampeGuru.dk169 kr169 krKøb
4LavprisEl169 kr169 krKøb
5BilligVVS DK175 kr175 krKøb
6Greenline199 kr199 krKøb
7EL-GROSSISTEN210,93 kr210,93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track sort - 720545

PriceData har fulgt prisen på Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track sort - 720545 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 54,08 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 54,08 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track sort - 720545. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track sort - 720545 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202654,08 kr6,76 kr (11%)
15. maj 202660,84 kr6,76 kr (10%)
2. maj 202667,6 kr8,45 kr (11%)
17. apr. 202676,05 kr8,45 kr (10%)
3. apr. 202684,5 kr10,14 kr (11%)
21. mar. 202694,64 kr2,36 kr (2%)
17. mar. 202697 kr3 kr (3%)
16. mar. 2026100 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026101 kr4 kr (4%)
10. feb. 2026105 kr20 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret