Gå til hovedindhold

Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track hvid - 720231

Halo DesignBelysning – tilbehørEAN: 5705639720231
Pris fra 54,08 krtil 210,93 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 156,85 kr (74% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track hvid - 720231 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54.08 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Outlet: Halo Design - ANGLE 90º f. Halo Track hvid
-68%54,08 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Outlet: Halo Design - ANGLE 90º f. Halo Track hvid billede

Produktinformation

Halo track vinkel bruges, hvis man har behov for at kunne flytte meget rundt med pendlerne, forstået at man med denne vinkel kan få ført sine skinner i den retning man måtte ønske. Skinnerne kan fås i to forskellige længder - 1,2 og 2 meter, der kan lige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: 1-Faset
EAN: 5705639720231
Varenr.: 8349
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F vinkelstykke, hvid
99 kr
Til butik
Halo Design Track 1F vinkelstykke, hvid billede

Produktinformation

Halo Track vinkelstykke Med denne 90 graders vinkel kan du sætte strømskinner sammen så de danner et hjørne. Du kan sagtens sætte flere end 2 strømskinner sammen og du skal kun have 1 x strøm til, selvom du sætter flere strømskinner sammen.

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Montering
Farve: white
Størrelse: 190x120x20 mm
EAN: 5705639720231
Varenr.: 6245100222
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F vinkelstykke, hvid
117 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F vinkelstykke, hvid
119 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halo Design ANGLE 90º f. Halo-Track hvid - 720231
169 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F vinkelstykke, hvid
169 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Halo Design Track 1F vinkelstykke, hvid
169 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ANGLE 90º f. Halo-Track hvid
210,93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track hvid - 720231 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track hvid - 720231 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk54,08 kr54,08 krKøb
2LampeGuru.dk99 kr99 krKøb
3LavprisEl117 kr117 krKøb
4Greenline119 kr119 krKøb
5Homeshop DK169 kr169 krKøb
6BilligVVS DK169 kr169 krKøb
7LavprisVVS169 kr169 krKøb
8EL-GROSSISTEN210,93 kr210,93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track hvid - 720231

PriceData har fulgt prisen på Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track hvid - 720231 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 54,08 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 54,08 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 54% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track hvid - 720231. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Halo Design ANGLE 90 º f. Halo-Track hvid - 720231 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202654,08 kr6,76 kr (11%)
25. maj 202660,84 kr56,16 kr (48%)
24. maj 2026117 kr56,16 kr (92%)
16. maj 202660,84 kr6,76 kr (10%)
15. maj 202667,6 kr49,4 kr (42%)
14. maj 2026117 kr49,4 kr (73%)
2. maj 202667,6 kr8,45 kr (11%)
18. apr. 202676,05 kr8,45 kr (10%)
4. apr. 202684,5 kr10,14 kr (11%)
23. mar. 202694,64 kr22,36 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret