Gå til hovedindhold

IMI Hydronics HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26

IMI HydronicsEludstyrEAN: 4024052188512
Pris fra 293 krtil 495 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 291 kr 27. maj

Sammenlign priser på HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 293 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26
293 kr
Til butik
HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26 billede

Produktspecifikationer

Mærke: TA
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 10280173
EAN: 4024052188512
Varenr.: 10216817
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
HALO-B vandalsikret termostat, M30
299 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Halo-B termostat, vandalsikret, hvid
369 kr
Til butik
IMI TA Halo-B termostat, vandalsikret, hvid billede

Produktinformation

Den vandalsikrede termostat Halo-B anvendes til individuel rumtemperatur regulering i offentlige bygninger, F.eks. Kaserne, institutioner, skoler mv. Der anvendes af et stort antal bruger. Halo-B's følerelement kombinerer høj reguleringsnøjagtighed me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Varme
Farve: white
EAN: 4024052188512
Varenr.: 403412120
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Termostat M. Beskyttelskappe
430,3 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Halo-b vandalsikret termostat m30
447,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Halo-B termostat, vandalsikret, hvid
449 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
IMI HALO-B termostat, vandalsikret model. Designet til offentlige bygninger 8-26
491,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Halo-B termostat, vandalsikret, hvid
495 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK293 kr332 krKøb
2WATTOO.DK299 kr299 krKøb
3CompletVVS369 kr369 krKøb
4Billigelogvvs.dk430,3 kr430,3 krKøb
5MaintainIt447,5 kr447,5 krKøb
6LavprisVVS449 kr449 krKøb
7vvsfittings.dk491,25 kr491,25 krKøb
8BilligVVS DK495 kr495 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26

PriceData har fulgt prisen på HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26 i 153 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 293 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HALO-B termostat beskyttelskap - Vandalsikret model designet til offentlige bygninger 8-26 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026293 kr2 kr (1%)
27. maj 2026291 kr2 kr (1%)
12. maj 2026293 kr1 kr (0%)
7. maj 2026294 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026293 kr2 kr (1%)
29. mar. 2026291 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026292 kr40 kr (16%)
1. mar. 2026252 kr37 kr (13%)
26. feb. 2026289 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026290 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret