Gå til hovedindhold

HAGER Miniafdækning GD108E 8 moduler med PE-klemme HxBxD: 180 x 182 x 82 mm IP 30

HagerEludstyrEAN: 3250612843237
Pris fra 125 krtil 168,75 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 43,75 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 12. maj

Sammenlign priser på HAGER Miniafdækning GD108E 8 moduler med PE-klemme HxBxD: 180 x 182 x 82 mm IP 30 og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hager Gamma gruppetavle 8 modul med PE-klemme GD108E, UG4
125 kr
Til butik
Hager Gamma gruppetavle 8 modul med PE-klemme GD108E, UG4 billede

Produktinformation

Hager mini Gamma afdækning for komponenter op til 63A, Kapslingsklasse II, IP30, farve Ral 9010

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Hager Gruppetavler
EAN: 3250612843237
Varenr.: 127954
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hager Gamma gruppetavle, klemme på 1x8 moduler
126 kr
Til butik
Hager Gamma gruppetavle, klemme på 1x8 moduler billede

Produktinformation

Serien af Gamma udvendige gruppetavler fra Hager er velegnet til sammenbygning med andre tavler fra sortimentet. Gamma tavlen kommer med 8 moduler på 1 række.Leveres med Quick-Connect PE-klemmer for hurtig af- og påmontage.

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Tavlemateriel
Farve: white
Størrelse: 180 x 182 x 82 mm
EAN: 3250612843237
Varenr.: 1516006034
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager Gruppetavle 8M m PE-klemme
126 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HAGER Miniafdækning GD108E 8 moduler med PE-klemme HxBxD: 180 x 182 x 82 mm IP 30
129 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AFDÆKNING 1R 8M IP30 M.PE KL
132,8 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Afdkning Gamma 8 modul med PE-klemme GD108E
135 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hager Gamma gruppetavle, klemme, 1x8 moduler
139 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afdækning 1R 8M Ip30 M.Pe Kl
141,23 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hager Gamma gruppetavle, klemme, 1x8 moduler
145 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager Gamma gruppetavle, klemme på 1x8 moduler
145 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afdækning 1r 8m ip30 m.pe kl
146,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Afdækning 1Rk 8M M.Pe/N Kl.Gd108E
168,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAGER Miniafdækning GD108E 8 moduler med PE-klemme HxBxD: 180 x 182 x 82 mm IP 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAGER Miniafdækning GD108E 8 moduler med PE-klemme HxBxD: 180 x 182 x 82 mm IP 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk125 kr125 krKøb
2LavprisEl126 kr126 krKøb
3Proshop DK126 kr165 krKøb
4CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
5EL-GROSSISTEN132,8 kr132,8 krKøb
6WATTOO.DK135 kr135 krKøb
7Greenline139 kr139 krKøb
8Billigelogvvs.dk141,23 kr141,23 krKøb
9BilligVVS DK145 kr145 krKøb
10LavprisVVS145 kr145 krKøb
11MaintainIt146,25 kr146,25 krKøb
12vvsfittings.dk168,75 kr168,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HAGER Miniafdækning GD108E 8 moduler med PE-klemme HxBxD: 180 x 182 x 82 mm IP 30

PriceData har fulgt prisen på HAGER Miniafdækning GD108E 8 moduler med PE-klemme HxBxD: 180 x 182 x 82 mm IP 30 i 151 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for HAGER Miniafdækning GD108E 8 moduler med PE-klemme HxBxD: 180 x 182 x 82 mm IP 30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for HAGER Miniafdækning GD108E 8 moduler med PE-klemme HxBxD: 180 x 182 x 82 mm IP 30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026125 kr1 kr (1%)
12. maj 2026124 kr2 kr (2%)
20. apr. 2026126 kr2 kr (2%)
2. mar. 2026124 kr1 kr (1%)
20. feb. 2026125 kr1 kr (1%)
5. feb. 2026124 kr1 kr (1%)
4. feb. 2026125 kr1 kr (1%)
9. jan. 2026124 kr1 kr (1%)
8. jan. 2026125 kr2 kr (2%)
6. jan. 2026123 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret