Gå til hovedindhold

HAGER Komplet dataudtag dobbelt for Actassi S-One DPM , incl. afdækn og ramme 9016

HagerStikdåserEAN: 4012740986878
Pris fra 226,6 krtil 301,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74,65 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209 kr 15. apr.

Sammenlign priser på HAGER Komplet dataudtag dobbelt for Actassi S-One DPM , incl. afdækn og ramme 9016 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 226.6 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMPL. DATAUD DOB ACTASSI S-ONE DPM 9016
226,6 kr
Til butik
KOMPL. DATAUD DOB ACTASSI S-ONE DPM 9016 billede

Produktinformation

Kompatibel med: Schneider Actassi S-One DPM Monteringsadapter til Actassi S-One DPM-stik er er nødvendig, Schneider Artikel nr. 3065800xx Kabeludgangens orientering: skråt 45° - Schneider Electric - Actassi S-One DPM

Produktspecifikationer

Mærke: HAGER
Kategori: Kabler
EAN: 4012740986878
Varenr.: 15845333467471
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HAGER Komplet dataudtag dobbelt for Actassi S-One DPM , incl. afdækn og ramme 9016
229 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kompl. Dataud Dob Actassi S-One Dpm 9016
240,99 kr
Til butik
Kompl. Dataud Dob Actassi S-One Dpm 9016 billede

Produktinformation

Kompatibel med: Schneider Actassi S-One DPM Monteringsadapter til Actassi S-One DPM-stik er er nødvendig, Schneider Artikel nr. 3065800xx Kabeludgangens orientering: skråt 45° - Schneider Electric - Actassi S-One DPM Komplet dataudtag dobbelt for Actassi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Tools
EAN: 4012740986878
Varenr.: 8860812312913
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kompl. dataud dob actassi s-one dpm 9016
247,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Komplet dobbelt dataudtag Actassi S-One DPM, RAL 9016, Perlehvid
301,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAGER Komplet dataudtag dobbelt for Actassi S-One DPM , incl. afdækn og ramme 9016 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HAGER Komplet dataudtag dobbelt for Actassi S-One DPM , incl. afdækn og ramme 9016 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN226,6 kr226,6 krKøb
2CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
3Billigelogvvs.dk240,99 kr240,99 krKøb
4MaintainIt247,5 kr247,5 krKøb
5vvsfittings.dk301,25 kr301,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HAGER Komplet dataudtag dobbelt for Actassi S-One DPM , incl. afdækn og ramme 9016

PriceData har fulgt prisen på HAGER Komplet dataudtag dobbelt for Actassi S-One DPM , incl. afdækn og ramme 9016 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 226,6 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for HAGER Komplet dataudtag dobbelt for Actassi S-One DPM , incl. afdækn og ramme 9016. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for HAGER Komplet dataudtag dobbelt for Actassi S-One DPM , incl. afdækn og ramme 9016 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026226,6 kr12,4 kr (5%)
24. maj 2026239 kr1,99 kr (1%)
21. maj 2026240,99 kr14,39 kr (6%)
9. maj 2026226,6 kr2,7 kr (1%)
7. maj 2026223,9 kr5,1 kr (2%)
6. maj 2026229 kr5,1 kr (2%)
2. maj 2026223,9 kr11,9 kr (6%)
25. apr. 2026212 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026213 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026209 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret