Gå til hovedindhold

Hager Indv.hjørne Flex Lff40064 F/lf40060 Perlehvid

HagerKablerEAN: 4012740899406
Pris fra 162 krtil 203,06 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41,06 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Indv.hjørne Flex Lff40064 F/lf40060 Perlehvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager Indvendigt hjørne flex LF/LFH 40060 PH
162 kr
Til butik
Hager Indvendigt hjørne flex LF/LFH 40060 PH billede

Produktinformation

Indvendigt hjørne flex LF/LFH 40060 PH Produkt beskrivelse: Indvendigt hjørne flex halogenfri for kabelkanal type LF/LFH 40060 perlehvid Tekniske specifikationer: Farve: PerlehvidFormstykke: Indvendigt hjørne

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Foeringsveje kanalskinner
Artikel nr.: LFF40064PH
EAN: 4012740899406
Varenr.: 2748241
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Indv.hjørne Flex Lff40064 F/lf40060 Perlehvid
184 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Indvendigt Hjørne Flex Lf40060 Ph
194,52 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Indvendigt hjørne flex lf40060 ph
200 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Indvendigt hjørne til LF 40060 LFF 40064 PH
203,06 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Indvendigt hjørne til LF 40060 LFF 40064 PH
203,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indv.hjørne Flex Lff40064 F/lf40060 Perlehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Indv.hjørne Flex Lff40064 F/lf40060 Perlehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK162 kr201 krKøb
2Elvvs.dk184 kr184 krKøb
3Billigelogvvs.dk194,52 kr194,52 krKøb
4MaintainIt200 kr200 krKøb
5EL-GROSSISTEN203,06 kr203,06 krKøb
6EL-NETSALG203,06 kr203,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Indv.hjørne Flex Lff40064 F/lf40060 Perlehvid

PriceData har fulgt prisen på Indv.hjørne Flex Lff40064 F/lf40060 Perlehvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Indv.hjørne Flex Lff40064 F/lf40060 Perlehvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Indv.hjørne Flex Lff40064 F/lf40060 Perlehvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026160 kr2 kr (1%)
14. apr. 2026158 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026156 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026155 kr7 kr (5%)
14. jan. 2026148 kr1 kr (1%)
11. jan. 2026149 kr2 kr (1%)
9. jan. 2026151 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026153 kr2 kr (1%)
23. dec. 2025155 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret