Gå til hovedindhold

Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg

KärcherHækklippereEAN: 4054278550305
Pris fra 885 krtil 979 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 885 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher HGE 18-45 Hæktrimmer Elektrisk
885 kr
Til butik
Kärcher HGE 18-45 Hæktrimmer Elektrisk billede

Produktinformation

Kärcher HGE 18-45 - Hæktrimmer - ledningfri - 18 V - 2.5 Ah - 45 cm - tandmellemrum: 18 mm - 2.5 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.444-231.0
EAN: 4054278550305
Varenr.: 998011868
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher HGE 18-45
891 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher HGE 18-45 Battery Set Akku-Heckenschere
946 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg
-21%959 kr
Før 1.214 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg
-21%979 kr
Før 1.234 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK885 kr885 krKøb
2Proshop DK891 kr930 krKøb
3CS MEGASTORE DK946 kr985 krKøb
4Boligcenter DK959 kr959 krKøb
5Vivas DK979 kr1.068 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg

PriceData har fulgt prisen på Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg i 148 dage. Laveste pris i perioden er 885 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.072 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.001 kr.

Den nuværende pris på 885 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Hækkeklipper batteri - Kärcher HGE 18-45 Battery Set, dobbelt klinge, 2,68 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026885 kr6 kr (1%)
31. maj 2026891 kr14 kr (2%)
29. maj 2026905 kr18 kr (2%)
23. maj 2026887 kr6 kr (1%)
20. maj 2026893 kr6 kr (1%)
17. maj 2026887 kr6 kr (1%)
16. maj 2026893 kr6 kr (1%)
15. maj 2026887 kr6 kr (1%)
14. maj 2026893 kr6 kr (1%)
8. maj 2026887 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret