Gå til hovedindhold

Hårkur og balsam Schwarzkopf Frizz Away Conditioner BC Bonacure 200 ml

SchwarzkopfConditionersEAN: 4045787725575
Pris fra 76 krtil 228 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (67% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hårkur og balsam Schwarzkopf Frizz Away Conditioner BC Bonacure 200 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwarzkopf Professinal BC Bonacure, Frizz Away Conditioner (200 ml)
-57%76 kr
Før 177 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professinal BC Bonacure, Frizz Away Conditioner (200 ml) billede

Produktinformation

Denne lette, veganske balsam er fri for silikoner og kunstige farver og er specielt formuleret til forsigtigt at løsne og tæmme uhåndterligt, groft og kruset hår. Giver alle hårtyper op til 72 timers kruskontrol og efterlader håret smukt skinnende og glat. Hjælper med at reducere statisk elektricitet. Flasken er fremstillet af 97 % genbrugsmaterialer. Emballagen er genanvendelig.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Vægt: 229g
Artikel nr.: 2825325
EAN: 4045787725575
Varenr.: B080463
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Professional BC Frizz Away Conditioner 200 ml
-40%84 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schwarzkopf BC Frizz Away Conditioner Babassu Oil 200 ml
-50%84,33 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf BC Frizz Away Conditioner Babassu Oil 200 ml billede

Produktinformation

Schwarzkopf BC Frizz Away Conditioner med Babassu-olie er en conditioner til uregerligt, tykt og groft hår, som designet til at **bekæmpe krus og give dig silkeblødt og glat hår.** Denne balsam er beriget med Babassu-olie, der kommer fra Babassu-palmetræe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 4045787725575
Varenr.: 106893
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf Professional Bonacure Frizz Away Conditioner 200 ml
99 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Hårkur og balsam Schwarzkopf Frizz Away Conditioner BC Bonacure 200 ml
-17%228 kr
Før 274 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur og balsam Schwarzkopf Frizz Away Conditioner BC Bonacure 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur og balsam Schwarzkopf Frizz Away Conditioner BC Bonacure 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK76 kr76 krKøb
2Cocopanda DK84 kr84 krKøb
3NiceHair.dk84,33 kr84,33 krKøb
4Beautycos DK99 kr128 krKøb
5Spartoo DK228 kr266 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hårkur og balsam Schwarzkopf Frizz Away Conditioner BC Bonacure 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Hårkur og balsam Schwarzkopf Frizz Away Conditioner BC Bonacure 200 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Hårkur og balsam Schwarzkopf Frizz Away Conditioner BC Bonacure 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Hårkur og balsam Schwarzkopf Frizz Away Conditioner BC Bonacure 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202676 kr8 kr (10%)
20. maj 202684 kr10,95 kr (12%)
13. maj 202694,95 kr1 kr (1%)
10. maj 202695,95 kr4,95 kr (5%)
7. maj 202691 kr4,95 kr (5%)
6. maj 202695,95 kr5 kr (5%)
1. maj 202690,95 kr3,95 kr (5%)
30. apr. 202687 kr
27. apr. 202686,95 kr3,95 kr (5%)
25. apr. 202683 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret