Gå til hovedindhold

Schwarzkopf Professional Hårkur og balsam Schwarzkopf Creatine Volume Boost Gelée Conditioner BC Bonacure 200

Schwarzkopf ProfessionalConditionersEAN: 4045787728774
Pris fra 78 krtil 227 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (66% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hårkur og balsam Schwarzkopf Creatine Volume Boost Gelée Conditioner BC Bonacure 200 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Schwarzkopf Professional BC BonacureVolume Boost Jelly Conditioner Creatine (200ml)
-56%78 kr
Før 177 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional BC BonacureVolume Boost Jelly Conditioner Creatine (200ml) billede

Produktinformation

En vegansk, fjerlet gel-balsam til fint og svagt hår. - Nærer og udglatter vægtløst for at genoprette hårets elasticitet og øge hårets volumen. - Forhindrer statisk elektricitet. - Giver mere volumen i op til 48 timer med en mere fyldig følelse. - Forbedrer volumen i hvert enkelt hårstrå. Påføres i vådt hår. Massér og skyl grundigt efter. BC Advanced Technology med Vegan Care Complex og Vegan Keratin Alternative + Kreatin. Volumen og fylde er blandt de vigtigste prioriteter for mange. Bonacure Volume Boost med kreatin er utrolig effektiv til selv det fineste og svageste hår og har en vægtløs formel, der plejer og giver volumen, fylde og spændstighed. Den øger volumen i hvert enkelt hårstrå og giver fint hår en naturlig glans og volumen, der holder længe. Fri for sulfater, parabener, mineralolie, phthalater, mikroplast og kunstige farvestoffer. 97 % af flasken er fremstillet af genbrugsmateriale. Emballagen er genanvendelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Vægt: 225g
Artikel nr.: 2987436
EAN: 4045787728774
Varenr.: B076507
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost Jelly Condition
-40%78 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost Jelly Condition billede

Produktinformation

BC Bonacure Volume Boost Jelly Conditioner er en ikke-tyngende gel balsam til fint og svagt hår. Den lette gel plejer og virker flokopløsende og sammensætningen med kreatin styrker og hjælper med at genoprette hårets elasticitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Artikel nr.: 2709557
EAN: 4045787728774
Varenr.: 3243452
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Schwarzkopf BC Volume Boost Jelly Conditioner 200 ml
-52%81,25 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Schwarzkopf BC Volume Boost Jelly Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

Schwarzkopf BC Volume Boost Jelly Conditioner er en conditioner, der passer til fint hår. I modsætning til mange andre balsammer som har en hvid og cremet konsistens, så har denne en utrolig **let og transparent gelé-agtig konsistens**, der plejer det fin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Schwarzkopf
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 4045787728774
Varenr.: 99123
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Schwarzkopf BC Volume Boost Jelly Conditioner, 200 ml.
-47%84 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Schwarzkopf BC Bonacure Volume Boost Jelly Conditioner Creatine 200 ml
129 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Schwarzkopf Professional Bc Volume Boost Jelly Conditioner - 200 ml
165 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost Jelly Condition
175 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Hårkur og balsam Schwarzkopf Creatine Volume Boost Gelée Conditioner BC Bonacure 200
-17%227 kr
Før 274 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur og balsam Schwarzkopf Creatine Volume Boost Gelée Conditioner BC Bonacure 200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårkur og balsam Schwarzkopf Creatine Volume Boost Gelée Conditioner BC Bonacure 200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK78 kr78 krKøb
2Cocopanda DK78 kr78 krKøb
3NiceHair.dk81,25 kr81,25 krKøb
4Brandshop84 kr84 krKøb
5Beautycos DK129 kr158 krKøb
6NordicFeel DK165 kr165 krKøb
7Lyko DK175 kr175 krKøb
8Spartoo DK227 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hårkur og balsam Schwarzkopf Creatine Volume Boost Gelée Conditioner BC Bonacure 200

PriceData har fulgt prisen på Hårkur og balsam Schwarzkopf Creatine Volume Boost Gelée Conditioner BC Bonacure 200 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Hårkur og balsam Schwarzkopf Creatine Volume Boost Gelée Conditioner BC Bonacure 200. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Hårkur og balsam Schwarzkopf Creatine Volume Boost Gelée Conditioner BC Bonacure 200 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202678 kr6 kr (7%)
5. maj 202684 kr
3. maj 202684,89 kr
23. apr. 202684 kr4 kr (5%)
21. apr. 202680 kr
17. apr. 202679,95 kr4,05 kr (5%)
16. apr. 202684 kr4,05 kr (5%)
13. apr. 202679,95 kr
11. apr. 202680 kr
10. apr. 202679,95 kr4,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret