Gå til hovedindhold

Spilbræt Gå På Planken - Årets Børnespil 2023

SpilbrætBrætspilEAN: 6430018277318
Pris fra 199 krtil 249,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50,95 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 183,96 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Gå På Planken - Årets Børnespil 2023 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gå på planken (Dansk)
199 kr
Til butik
Gå på planken (Dansk) billede

Produktinformation

I er en gruppe frække små pirater, der alle prøver at stjæle skatte fra kaptajn Girafs store sømandskiste. I beskylder hele tiden hinanden, for den, der bliver fanget, bliver nødt til at gå planken ud. For hver skat, du lykkes med at stjæle, får de andre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spilbræt
EAN: 6430018277318
Varenr.: 54243914613084
Gå til Lad-os-Spille.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gå på Planken
219 kr
Til butik
Gå på Planken billede

Produktinformation

Træd ind i piraternes verden, hvor unge elefant-pirater hele tiden kæmper om at stjæle skatte fra den frygtede Kaptajn Girafs skattekiste! Dette spændende familiespil og børnespil tager dig med på et utroligt eventyr, hvor spillets æske på genial vis bygg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Under en time
EAN: 6430018277318
Varenr.: 5228
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gå På Planken - Børnespil - Nordisk
229,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gå på Planken!
229,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gå På Planken - Årets Børnespil 2023
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gå På Planken - Årets Børnespil 2023 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gå På Planken - Årets Børnespil 2023 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nordisk Spil199 kr199 krKøb
2Lad-os-Spille.dk219 kr219 krKøb
3Gucca.dk229,95 kr229,95 krKøb
4Legekæden229,95 kr229,95 krKøb
5Legebyen DK249,95 kr288,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gå På Planken - Årets Børnespil 2023

PriceData har fulgt prisen på Gå På Planken - Årets Børnespil 2023 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 183,96 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Gå På Planken - Årets Børnespil 2023. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Gå På Planken - Årets Børnespil 2023 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026199 kr20 kr (9%)
2. maj 2026219 kr20 kr (10%)
9. apr. 2026199 kr15,04 kr (8%)
1. apr. 2026183,96 kr15,04 kr (8%)
27. feb. 2026199 kr20 kr (9%)
25. feb. 2026219 kr20 kr (10%)
11. feb. 2026199 kr15,04 kr (8%)
7. feb. 2026183,96 kr35,04 kr (16%)
6. feb. 2026219 kr20 kr (10%)
3. jan. 2026199 kr13 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret