Gå til hovedindhold

GUSTAVSBERG V&B klosettilslutning til støbejernsmuffe Ø118-125 mm

GustavsbergSanitetEAN: 8711778012479
Pris fra 39 krtil 59 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 11. apr.

Sammenlign priser på GUSTAVSBERG V&B klosettilslutning til støbejernsmuffe Ø118-125 mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kleto klosettilslutning, Ø125 mm
39 kr
Til butik
Kleto klosettilslutning, Ø125 mm billede

Produktinformation

Kletoklosettilslutning 118 x 125 mm tilstøbejernsmuffe.

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 118-125 mm
EAN: 8711778012479
Varenr.: 617843017
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg klosettilslutning model 4 118-125
40 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kleto klosettilslutning, Ø125 mm
41 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kleto klosettilslutning, Ø125 mm
43 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Klosettilslutning Støbejern Ø118-125 Mm
45,39 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kleto Klosettilslutning 125mm Wisa 4 Lige Til muffe
46 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Klosettilslutning støbejern ø118-125 mm
47,5 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Klosettilslutning 118 x 125 mm støbejern
48,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KLOSETTILSLUTNING STØBEJERN Ø118-125 MM
50,63 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GUSTAVSBERG V&B klosettilslutning til støbejernsmuffe Ø118-125 mm
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GUSTAVSBERG V&B klosettilslutning til støbejernsmuffe Ø118-125 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GUSTAVSBERG V&B klosettilslutning til støbejernsmuffe Ø118-125 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS39 kr39 krKøb
2Proshop DK40 kr79 krKøb
3CompletVVS41 kr41 krKøb
4BilligVVS DK43 kr43 krKøb
5Billigelogvvs.dk45,39 kr45,39 krKøb
6Elvvs.dk46 kr46 krKøb
7MaintainIt47,5 kr47,5 krKøb
8VVS.dk48,75 kr48,75 krKøb
9EL-GROSSISTEN50,63 kr50,63 krKøb
10CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GUSTAVSBERG V&B klosettilslutning til støbejernsmuffe Ø118-125 mm

PriceData har fulgt prisen på GUSTAVSBERG V&B klosettilslutning til støbejernsmuffe Ø118-125 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for GUSTAVSBERG V&B klosettilslutning til støbejernsmuffe Ø118-125 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for GUSTAVSBERG V&B klosettilslutning til støbejernsmuffe Ø118-125 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202639 kr1 kr (3%)
24. maj 202640 kr3 kr (8%)
11. apr. 202637 kr2 kr (6%)
20. jan. 202635 kr1 kr (3%)
31. dec. 202534 kr1 kr (3%)
4. dec. 202535 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret