Gå til hovedindhold

Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort

GustavsbergSanitetEAN: 7391530082820
Pris fra 1.774 krtil 2.652,65 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 878,65 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.743 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1774 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gustavsberg Sensoric berringsfri hndvaskarmatur, sort
1.774 kr
Til butik
Gustavsberg Sensoric berringsfri hndvaskarmatur, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Hndvaskarmaturer
EAN: 7391530082820
Varenr.: 704354111
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndvaskarmatur Sensoric 1.0 mat sort
1.812 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort
1.899 kr
Til butik
Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort billede

Produktinformation

Sensoric 1.0 - Berøringsfri elegance til badeværelset Oplev en fusion af elegance og funktionalitet med Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmaturet. Dette armatur har et berøringsfrit design ikke kun tilfører et sofistikeret look til dit badeværelse, men d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: black
EAN: 7391530082820
Varenr.: 704354111
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort
2.045 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort
2.155 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gustavsberg Sensoric Berøringsfri berøringsfrit armatur
2.652,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.774 kr1.774 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.812 kr1.812 krKøb
3CompletVVS1.899 kr1.899 krKøb
4LavprisVVS2.045 kr2.045 krKøb
5BilligVVS DK2.155 kr2.155 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.652,65 kr2.652,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.599 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.812 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.776 kr.

Den nuværende pris på 1.774 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Gustavsberg Sensoric 1.0 håndvaskarmatur, berøringsfri, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.774 kr38 kr (2%)
26. maj 20261.812 kr38 kr (2%)
23. maj 20261.774 kr38 kr (2%)
22. maj 20261.812 kr38 kr (2%)
8. maj 20261.774 kr38 kr (2%)
7. maj 20261.812 kr38 kr (2%)
30. apr. 20261.774 kr38 kr (2%)
29. apr. 20261.812 kr38 kr (2%)
1. apr. 20261.774 kr38 kr (2%)
31. mar. 20261.812 kr38 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret