Gå til hovedindhold

Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/betjeningsplade, hvid

Pris fra 182 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/betjeningsplade, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg med trykknap i hvid
182 kr
Til butik
Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg med trykknap i hvid billede

Produktinformation

Reservedel til ældre Gustavsberg toilet Gustavsberg cisternelåg model ST-14 med trykknap. Hvidt cisternelåg til enkelt skyl. Passer til: Nordic 300-serien år 1992-2002.

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Gustavsberg reservedele
Farve: white
Størrelse: 240x470x160 mm
EAN: 8711778166035
Varenr.: 609596350
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/betjeningsplade, hvid
205 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GB ST 17 cisternelåg med tryk
205,66 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg cisternelåg incl. trykknap
243,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/trykplade, hvid
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/betjeningsplade, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/betjeningsplade, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS182 kr182 krKøb
2BilligVVS DK205 kr205 krKøb
3EL-GROSSISTEN205,66 kr205,66 krKøb
4vvsfittings.dk243,75 kr243,75 krKøb
5CompletVVS299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/betjeningsplade, hvid

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/betjeningsplade, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 243,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/betjeningsplade, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Gustavsberg Nordic ST-14 cisternelåg m/betjeningsplade, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026182 kr2 kr (1%)
26. maj 2026184 kr21 kr (10%)
24. maj 2026205 kr21 kr (11%)
17. maj 2026184 kr21,3 kr (10%)
16. maj 2026205,3 kr21,3 kr (12%)
12. maj 2026184 kr21 kr (10%)
11. maj 2026205 kr21 kr (11%)
18. apr. 2026184 kr21 kr (10%)
17. apr. 2026205 kr21 kr (11%)
2. apr. 2026184 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret