Gå til hovedindhold

Gustavsberg GBG Bladfjeder til trykknap ældre model

Pris fra 22 krtil 39,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 17,75 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gustavsberg GBG Bladfjeder til trykknap ældre model og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bladfjeder til trykknap, ldre model - Gustavsberg
22 kr
Til butik
Bladfjeder til trykknap, ldre model - Gustavsberg billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Reservedele
EAN: 7391530067179
Varenr.: 609550617
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GBG Bladfjeder til trykknap ældre model
22,65 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic 2002 bladfjeder til trykknap
23 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg bladfjeder t/trykknap Nordic 2002
24 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg bladfjeder t/trykknap Nordic 2002
26 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg GBG Bladfjeder til trykknap ældre model
39,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg GBG Bladfjeder til trykknap ældre model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg GBG Bladfjeder til trykknap ældre model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK22 kr22 krKøb
2EL-GROSSISTEN22,65 kr22,65 krKøb
3LavprisVVS23 kr23 krKøb
4CompletVVS24 kr24 krKøb
5BilligVVS DK26 kr26 krKøb
6VVS.dk39,75 kr39,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg GBG Bladfjeder til trykknap ældre model

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg GBG Bladfjeder til trykknap ældre model i 180 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Gustavsberg GBG Bladfjeder til trykknap ældre model. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Gustavsberg GBG Bladfjeder til trykknap ældre model de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202622 kr
24. maj 202622,65 kr
23. maj 202622,75 kr
17. maj 202622,65 kr
10. maj 202622,63 kr1,37 kr (6%)
15. mar. 202624 kr2 kr (8%)
14. mar. 202626 kr2 kr (8%)
3. mar. 202624 kr2 kr (8%)
13. feb. 202626 kr2 kr (8%)
17. dec. 202524 kr2,25 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret