Gå til hovedindhold

Gustavsberg bundventil, komplet til wc´er før 1982

GustavsbergEludstyrEAN: 7391530030418
Pris fra 551,15 krtil 669 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117,85 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 488 kr 30. maj

Sammenlign priser på Gustavsberg bundventil, komplet til wc´er før 1982 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 551.15 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GB NC bundventil før 1982
551,15 kr
Til butik
GB NC bundventil før 1982 billede

Produktinformation

GB NC bundventil før 1982

Produktspecifikationer

EAN: 7391530030418
Varenr.: 15844077830479
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg bundventil f/325 før 1982
551,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg bundventil, komplet til wc´er før 1982
576 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg bundventil t/315 & 325 FØR 1982
585 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bundventil til model 325 før 1982
668 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Bundventil Komplet Nc
669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg bundventil, komplet til wc´er før 1982 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg bundventil, komplet til wc´er før 1982 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN551,15 kr551,15 krKøb
2VVS.dk551,75 kr551,75 krKøb
3Elvvs.dk576 kr576 krKøb
4BilligVVS DK585 kr585 krKøb
5CS MEGASTORE DK668 kr707 krKøb
6CompletVVS669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg bundventil, komplet til wc´er før 1982

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg bundventil, komplet til wc´er før 1982 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 468 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 646,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 549 kr.

Den nuværende pris på 551,15 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Gustavsberg bundventil, komplet til wc´er før 1982. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Gustavsberg bundventil, komplet til wc´er før 1982 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026551,15 kr63,15 kr (13%)
30. maj 2026488 kr51 kr (9%)
26. maj 2026539 kr12,15 kr (2%)
24. maj 2026551,15 kr12,15 kr (2%)
17. maj 2026539 kr8,98 kr (2%)
16. maj 2026547,98 kr8,98 kr (2%)
12. maj 2026539 kr8,98 kr (2%)
11. maj 2026547,98 kr8,98 kr (2%)
18. apr. 2026539 kr46 kr (8%)
17. apr. 2026585 kr46 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret