Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap.

EL-GrossistenToiletterEAN: 7391530066615
Pris fra 2.005 krtil 2.951,04 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 946,04 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.982 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap. og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2005 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap.
2.005 kr
Til butik
Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap. billede

Produktinformation

5500L WC Nautic 2/4-liter C+, krom/mat krom trykknap

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter med S-lås
EAN: 7391530066615
Varenr.: 1198610
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5500l toilet med s-lås 2/4 C+
2.800 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GBG Nautic 5500L wc m. skjult S-lås
2.951,04 kr
Til butik
GBG Nautic 5500L wc m. skjult S-lås billede

Produktinformation

Gustavsberg Nautic 5500L med S-låsToilettet er fremstillet i hygiejnisk, holdbart og tætsintret sanitetsporcelæn med rengøringsvenlig overfladebehandling. Toilettet skal gulvmonteres med skruer. Nautic toilettet har en heldækkende kondensfri cisterne og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7391530066615
Varenr.: 15841539162447

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk2.005 kr2.005 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.800 kr2.999 krKøb
3EL-GROSSISTEN2.951,04 kr2.951,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap.

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.943 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 2.922 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.154 kr.

Den nuværende pris på 2.005 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Gustavsberg 5500L Nautic toilet med skjult S-lås, 2/4ltr. C+. Krom trykknap. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20262.005 kr316 kr (14%)
8. maj 20262.321 kr601 kr (21%)
7. maj 20262.922 kr601 kr (26%)
30. apr. 20262.321 kr144 kr (6%)
29. apr. 20262.465 kr301 kr (14%)
25. apr. 20262.164 kr159 kr (8%)
17. apr. 20262.005 kr159 kr (7%)
15. apr. 20262.164 kr159 kr (8%)
15. mar. 20262.005 kr463 kr (19%)
14. mar. 20262.468 kr486 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret