Gå til hovedindhold

Gund Plush Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451)

Gund PlushTøjdyrEAN: 0778988394533
Pris fra 52,03 krtil 111 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 58,97 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51,7 kr 23. maj

Sammenlign priser på Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52.03 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gund Toothpick Bear Confetti 38 cm
52,03 kr
Til butik
Gund Toothpick Bear Confetti 38 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spin Master
Kategori: Plysdyr
Farve: 1
Artikel nr.: GUN-6061452
EAN: 0778988394533
Varenr.: 7301917
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gund Plush Gund Toothpick Bear Ripple 38 cm
94 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451)
111 kr
Til butik
Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451) billede

Produktinformation

Du har hørt om søheste, men her kan du møde den første havbjørn, Ripple Toothpick! Hvad er mere afslappende end en dag på stranden? Toothpick elsker at dyppe sine poter i vandet, men nogle gange bliver han lidt for vild. Engang, da tidevandet rullede ind, blev han fanget af en bølge og vendte tilbage fra havet med en passende, bølget pels. Nu passer han perfekt ind, når han er på sit yndlingssted ved havet og tilbringer dagen med at plaske rundt med sine venner. Denne version af vores klassiske Toothpick-bjørne er 38 cm og har blå, bølgede striber, en krop, der er nem at gribe fat i, og legesyge, slappe lemmer. Vores kælne, prisbelønnede, bløde bjørne, babylegetøj, drengelegetøj, pigelegetøj og plysdyr er til alle aldre og kan holde til et helt livs kram. Denne bløde og yndige Gund plysbjørn har en overflade, der er nem at rengøre, og leveres i en plastikpose. Fra 12 måneder gammel. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Gund
Kategori: Tøjdyr
EAN: 0778988394533
Varenr.: D13862

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK52,03 kr91,03 krKøb
2Proshop DK94 kr133 krKøb
3Teknikproffset DK111 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451)

PriceData har fulgt prisen på Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451) i 90 dage. Laveste pris i perioden er 51,7 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 78,03 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 52,03 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Gund Tandstikkerbjørnen Ripple 38 cm (6061451) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202652,03 kr
28. maj 202651,95 kr
24. maj 202651,88 kr
23. maj 202651,7 kr
22. maj 202651,95 kr
21. maj 202651,88 kr
18. maj 202651,79 kr
17. maj 202651,88 kr
15. maj 202651,79 kr
14. maj 202651,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret