Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs

EL-GrossistenEludstyrEAN: 8032771067267
Pris fra 23 krtil 1.889 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.866 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs
23 kr
Til butik
Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs billede

Produktinformation

Anvendelse: Tilledninger til apparater, værktøjer, maskiner m.m., hvor der er risiko for kortvarige påvirkninger fra olie og benzin. Kan anvendes i det fri over længere perioder. Konstruktion: Mangetrådet, kobberleder Isolation af gummi. Kappe af neopren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gummikabler
EAN: 8032771067267
Varenr.: 196226
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gummikabel H07RN-F 4x1mm² - 100 meter
1.850,76 kr
Til butik
Gummikabel H07RN-F 4x1mm² - 100 meter billede

Produktinformation

Gummikabel i den professionelle serie. Måske kender du denne type kabel som GKSO. Et super gummikabel der er olie- og fedtresistent, fleksibelt og nemt at arbejde med.Tåler store temperaturforskelle samt frost og fugt.Velegnet til brug både inden- og uden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & Kanaler / Kabler / Gummikabel
EAN: 8032771067267
Varenr.: 15845567955279
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Gummikabel H07RN-F 4x1mm² - 100 meter
1.850,76 kr
Til butik
Gummikabel H07RN-F 4x1mm² - 100 meter billede

Produktinformation

Gummikabel H07RN-F 4x1mm² i en længde på 100 meter er designet til fleksibel og robust strømforsyning i krævende miljøer. Kablet kombinerer en stærk gummibelægning med fire ledere af 1 mm² tværsnit, hvilket sikrer en pålidelig elektrisk forbindelse til bå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & Kanaler / Kabler / Gummikabel
EAN: 8032771067267
Varenr.: 15110103236934
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gummikabel H07RN-F SUPER 90 4G1 R100 - (100 meter)
1.889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk23 kr23 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.850,76 kr1.850,76 krKøb
3EL-NETSALG1.850,76 kr1.850,76 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.889 kr1.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs

PriceData har fulgt prisen på Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs i 174 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 578 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 99% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Gummikabel 4G1 mm2 - H07RN-F, 100 mtr. - GKSOJ Udendørs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202623 kr1 kr (4%)
29. maj 202624 kr1 kr (4%)
27. maj 202623 kr3 kr (12%)
25. maj 202626 kr1.824,76 kr (99%)
24. maj 20261.850,76 kr1.824,76 kr (7018%)
9. maj 202626 kr2 kr (7%)
6. maj 202628 kr1.822,76 kr (98%)
5. maj 20261.850,76 kr1.824,76 kr (7018%)
24. apr. 202626 kr1.824,76 kr (99%)
23. apr. 20261.850,76 kr1.824,76 kr (7018%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret