Gå til hovedindhold

Select Gummikabel 5G2,5 mm² H07RN-F sort 450/750V ring med 50 meter, kabeldiameter 13,5 mm - (50 meter)

SelectEludstyrEAN: 5705154393392
Pris fra 30 krtil 1.442 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.412 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28,75 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Gummikabel 5G2,5 mm² H07RN-F sort 450/750V ring med 50 meter, kabeldiameter 13,5 mm - (50 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gummikabel 5g2,5 h07rn-f ring med 50 m
30 kr
Til butik
S
Produktbillede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Select
Kategori: fleksible kabler
EAN: 5705154393392
Varenr.: 5500000107
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GUMMIKABEL 5G2,5 H07RN-F RING MED 50 M
32,01 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gummikabel 5G2,5 mm2 - H07RN-F, 50 mtr. - GKSOJ Udendørs
35 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
gummikabel 5G2,5 H07RN-F, ring med 50 meter - 50 meter
1.440 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gummikabel 5G2,5 mm² H07RN-F sort 450/750V ring med 50 meter, kabeldiameter 13,5 mm - (50 meter)
1.442 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummikabel 5G2,5 mm² H07RN-F sort 450/750V ring med 50 meter, kabeldiameter 13,5 mm - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummikabel 5G2,5 mm² H07RN-F sort 450/750V ring med 50 meter, kabeldiameter 13,5 mm - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt30 kr30 krKøb
2EL-GROSSISTEN32,01 kr32,01 krKøb
3Elvvs.dk35 kr35 krKøb
4WATTOO.DK1.440 kr1.440 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.442 kr1.442 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gummikabel 5G2,5 mm² H07RN-F sort 450/750V ring med 50 meter, kabeldiameter 13,5 mm - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Gummikabel 5G2,5 mm² H07RN-F sort 450/750V ring med 50 meter, kabeldiameter 13,5 mm - (50 meter) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 28,75 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 84% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Gummikabel 5G2,5 mm² H07RN-F sort 450/750V ring med 50 meter, kabeldiameter 13,5 mm - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Gummikabel 5G2,5 mm² H07RN-F sort 450/750V ring med 50 meter, kabeldiameter 13,5 mm - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202630 kr2,01 kr (6%)
17. maj 202632,01 kr1,74 kr (5%)
9. maj 202633,75 kr2,16 kr (7%)
7. maj 202631,59 kr2,16 kr (6%)
6. maj 202633,75 kr2,16 kr (7%)
14. apr. 202631,59 kr2,84 kr (10%)
4. apr. 202628,75 kr2,84 kr (9%)
3. apr. 202631,59 kr2,84 kr (10%)
29. mar. 202628,75 kr2,84 kr (9%)
27. mar. 202631,59 kr2,84 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret