Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs

EL-GrossistenEludstyrEAN: 8032771070847
Pris fra 15 krtil 1.369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.354 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs
15 kr
Til butik
Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs billede

Produktinformation

Anvendelse:Tilledning til brugsgenstande.Ledningen er ikke egnet til langvarig anvendelse i det fri.Konstruktion:Fintrådet, CU litzenLederisolation af gummiYderkappe af syntetisk gummiFarvekode: brun - blåbrun- blå -gul/grønbrun - sort - grå - gul/grønbru...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gummikabler
EAN: 8032771070847
Varenr.: 195445
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gummikabel H05RR-F 3G1 R-100
19,7 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gummikabel H05 rr-f 3G1 R-100 - (100 meter)
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk15 kr15 krKøb
2EL-GROSSISTEN19,7 kr19,7 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.369 kr1.369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs

PriceData har fulgt prisen på Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs i 174 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Gummikabel 3G1,00 mm2 - H05RR-F, 100 mtr. - GKA Indendørs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202615 kr1,25 kr (8%)
29. maj 202616,25 kr1,25 kr (8%)
28. maj 202615 kr2 kr (12%)
25. maj 202617 kr2,7 kr (14%)
24. maj 202619,7 kr2,7 kr (16%)
9. maj 202617 kr
6. maj 202617,5 kr1,86 kr (10%)
5. maj 202619,36 kr2,36 kr (14%)
24. apr. 202617 kr2,36 kr (12%)
23. apr. 202619,36 kr2,36 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret