Gå til hovedindhold

No brand Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm

No brandSanitetEAN: 5701273090044
Pris fra 13,56 krtil 31,39 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 17,83 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,33 kr 4. maj

Sammenlign priser på Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.56 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm
13,56 kr
Til butik
Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Usorteret
Kategori: Handsker
Farve: 1
Artikel nr.: 5701273090044
EAN: 5701273090044
Varenr.: 8637303
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
CHEMITRIL Gummihandske Str. 9
17,5 kr
Til butik
CHEMITRIL Gummihandske Str. 9 billede

Produktinformation

Grøn Nitril handske medglat overflade og for af bomuldsvelouriseringHandsken har lige kant samt gribemønster i håndfladenTykkelse er 0,38 mm. og længde ca. 33 cmAnvendes til Laboratorie, kemisk industri, elektronik, maling/sprøjtemaling

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Kemi- & gummi handsker
EAN: 5701273090044
Varenr.: 508000049
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
OS Chemitril nitril handsker, str. 9
18 kr
Til butik
OS Chemitril nitril handsker, str. 9 billede

Produktinformation

OS Chemitril nitrilhandsker slidstærke og kemikaliebestandige Disse OS Chemitril nitrilhandsker er ideelle til arbejde i laboratorier, kemisk industri og maleropgaver. Handskerne er fremstillet af nitril, hvilket gør dem modstandsdygtige over for kemikal...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Beklædning
Farve: green
Størrelse: 9
EAN: 5701273090044
Varenr.: 882800452
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OS Chemitril nitril handsker, str. 9
23 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OS Chemitril nitril handsker, str. 9
23 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OS Chemitril nitril handsker, str. 9
23 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OS Chemitril nitril handsker, str. 9
24 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
CHEMITRIL Gummihandske Str. 9
24 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Chemitril handske NBR 900 str. 9
-36%26,4 kr
Før 41,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Chemitril nitril med bomuldsvelourisering - Str. 9 | Handsker | |
31,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK13,56 kr52,56 krKøb
2vvsfittings.dk17,5 kr17,5 krKøb
3LavprisEl18 kr18 krKøb
4BilligVVS DK23 kr23 krKøb
5LavprisVVS23 kr23 krKøb
6LavprisVærktøj23 kr23 krKøb
7Greenline24 kr24 krKøb
8Elvvs.dk24 kr24 krKøb
9Globaltools.dk26,4 kr26,4 krKøb
10Sikkerhedsgiganten31,39 kr31,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm

PriceData har fulgt prisen på Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm i 169 dage. Laveste pris i perioden er 12,33 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 14,81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 13,56 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Gummihandske Chemitril str. 9 - Nitril/NBR - Tykkelse 0.38mm - Længde 33cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202613,56 kr1,25 kr (8%)
22. maj 202614,81 kr1,25 kr (9%)
11. maj 202613,56 kr
10. maj 202614,13 kr
9. maj 202614,81 kr1,25 kr (9%)
5. maj 202613,56 kr1,23 kr (10%)
4. maj 202612,33 kr1,23 kr (9%)
25. apr. 202613,56 kr
24. apr. 202614,13 kr
22. apr. 202614,81 kr1,25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret