Gå til hovedindhold

Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm

House DoctorTæpperEAN: 5707644791589
Pris fra 219 krtil 249,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30,95 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 186 kr 8. maj

Sammenlign priser på Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm
219 kr
Til butik
Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm billede

Produktinformation

Chindi-tæppet fra House Doctor er en elegant løsning til dem, der ønsker at integrere et strejf af raffineret ro i deres hjem. Tæppet, der måler 60x90 cm, hører til Chindi-serien og er lavet af bomuld kombineret med andre fibre, hvilket sikrer det både en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Gulvtæpper
Farve: Grå
EAN: 5707644791589
Varenr.: 22604
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Chindi tæppe 60x90 cm Grå
-5%236,25 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Gulvtæppe, Chindi, Grå 90x60 cm
249,95 kr
Til butik
House Doctor - Gulvtæppe, Chindi, Grå 90x60 cm billede

Produktinformation

En grå farve kan skabe en afslappet atmosfære Med dette Chindi-tæppe fra House Doctor får dit hjem samtidig et blødt strejf. Med bomuldsmaterialet er det holdbart og perfekt til hverdagsbrug, da det kan modstå en hel del. Den simple vævning gør, at tæppet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644791589
Varenr.: 42006105456892
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Tæppe, Chindi, Grå 90 cm
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk219 kr219 krKøb
2KitchenTime DK236,25 kr285,25 krKøb
3Bolig & Haven249,95 kr249,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm

PriceData har fulgt prisen på Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Gulvtæppe House Doctor Chindi grå bomuldsmix 60x90 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026219 kr20 kr (10%)
29. maj 2026199 kr10 kr (5%)
28. maj 2026209 kr10 kr (5%)
27. maj 2026219 kr30 kr (16%)
25. maj 2026189 kr3 kr (2%)
8. maj 2026186 kr3 kr (2%)
7. maj 2026189 kr30 kr (14%)
1. maj 2026219 kr30 kr (16%)
30. apr. 2026189 kr30 kr (14%)
29. apr. 2026219 kr33 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret