Gå til hovedindhold

BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm

BloomingvilleTæpperEAN: 5711173293506
Pris fra 409,95 krtil 759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 349,05 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Davor Tæppe - Natur - Søgræs - 65x105 Cm
409,95 kr
Til butik
Bloomingville - Davor Tæppe - Natur - Søgræs - 65x105 Cm billede

Produktinformation

Davor Tæppet fra Bloomingville er et smukt tæppe lavet af firkanter af havgræs, der er klemt...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|tæpper og tekstiler|tæpper
EAN: 5711173293506
Varenr.: 661847
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm
629 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm billede

Produktinformation

Davor Tæppet fra Bloomingville er et smukt tæppe lavet af firkanter af havgræs, der er klemt sammen i hånden i et dekorativt mønster, der vil variere i farve, hvilket gør hvert tæppe unikt. Havgræs er et naturmateriale, der passer godt til tæpper takket v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bloomingville
EAN: 5711173293506
Varenr.: 91531
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Davor måtte 65x105 cm Natur
-10%719 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Davor Tæppe, Natur, Søgræs
749 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvtæppe Bloomingville Davor i søgræs brun 65 x 105 cm
759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk409,95 kr409,95 krKøb
2Boboonline.dk629 kr629 krKøb
3KitchenTime DK719 kr719 krKøb
4Rikki Tikki Shop749 kr749 krKøb
5Likehome.dk759 kr759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm

PriceData har fulgt prisen på BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 409,95 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 520 kr.

Den nuværende pris på 409,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for BLOOMINGVILLE Davor Tæppe, Natur, Søgræs W: 65cm, L: 105cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026409,95 kr50,05 kr (11%)
28. maj 2026460 kr50,05 kr (12%)
27. maj 2026409,95 kr50,05 kr (11%)
26. maj 2026460 kr59 kr (11%)
24. maj 2026519 kr110 kr (17%)
23. maj 2026629 kr110 kr (21%)
21. maj 2026519 kr109,05 kr (27%)
14. apr. 2026409,95 kr219,05 kr (35%)
13. apr. 2026629 kr169,05 kr (37%)
27. mar. 2026459,95 kr169,05 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret