Gå til hovedindhold

Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter

VikanGulvskrubberEAN: 5705022029811
Pris fra 36,5 krtil 73,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 37,25 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gulvskrubbe 290mm, stive børster, hvid plast
-30%36,5 kr
Før 52,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulvskrubbe 290mm, stive børster, hvid plast billede

Produktinformation

Solid, let og handy gulvskrubbe til indendørsbrug med stive polypropylen børstehår (25 mm). Gulvskrubber

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705022029811
Varenr.: 564618
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter
-20%41,8 kr
Før 52,26 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter billede

Produktinformation

Den hvide gulvskrubbe fra Vikan er et uundværligt redskab til rengøring af gulve. Med en længde på 29 cm og stive børstehår af polypropylen er denne gulvskrubbe ideel til effektivt at fjerne snavs og pletter på diverse gulvtyper. Den lette og robuste kons...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705022029811
Varenr.: 55004781674872
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Vikan, Gulvskrubbe med polypropylen børstehår, Stiv, 290 mm, Hvid
73,75 kr
Til butik
Vikan, Gulvskrubbe med polypropylen børstehår, Stiv, 290 mm, Hvid billede

Produktinformation

Gulvskrubbe fra Vikan, som er særdeles solid og robust. Et uundværligt produkt til rengøringen og gulvvasken. Benyttes til indendørs brug. Vikan vare-nr: 3661 Vikan Gulvskrubbe, som anvendes ved gulvvask. Kan både benyttes under private og professionelle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Gulvskrubber
EAN: 5705022029811
Varenr.: 13071-1

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk36,5 kr36,5 krKøb
2Sikkerhedsgiganten41,8 kr41,8 krKøb
3HUMA.dk73,75 kr73,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter

PriceData har fulgt prisen på Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter i 155 dage. Laveste pris i perioden er 36,5 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 36,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Gulvskrubbe, Vikan, hvid, PP, 29 cm, stive børstehår - 29 cm | Børster og koste | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202636,5 kr5,3 kr (13%)
30. maj 202641,8 kr5,3 kr (15%)
23. maj 202636,5 kr5,3 kr (13%)
22. maj 202641,8 kr5,3 kr (15%)
15. maj 202636,5 kr5,3 kr (13%)
14. maj 202641,8 kr5,3 kr (15%)
2. maj 202636,5 kr5,3 kr (13%)
1. maj 202641,8 kr5,3 kr (15%)
18. apr. 202636,5 kr13,5 kr (27%)
17. apr. 202650 kr13,5 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret