Gå til hovedindhold

JO Safety Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk

JO SafetySkiltningEAN: 5708387056461

Sammenlign priser på Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 548.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ujævnhed - Gulvfolie - 360 x 400 mm
548,75 kr
Til butik
Ujævnhed - Gulvfolie - 360 x 400 mm billede

Produktinformation

Fare Ujævnhed gulvskilt slidstærk gulvfolie til varsling af ujævnt underlag Fare Ujævnhed gulvskilt er et tydeligt og holdbart advarselsskilt udviklet til at markere områder med ujævnt underlag. Skiltet bidrager til at forebygge ulykker og skader ved...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Gul / Sort
Størrelse: 360 mm x 400 mm
EAN: 5708387056461
Varenr.: 130141
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk
548,75 kr
Til butik
Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk billede

Produktinformation

Gulvskilt Ujævnhed 130141 Gulvskiltet Ujævnhed 130141 er den ideelle måde at advare områder med større ujævnheder på arbejdspladsen. Hvis du vil undgå ulykker, er det vigtigt at anbringe dette gulvskilt, som har et tydeligt symbol for ujævnheder, på en sy...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387056461
Varenr.: 47091977453905

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1JO Safety DK548,75 kr548,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten548,75 kr548,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk

PriceData har fulgt prisen på Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk i 88 dage. Den nuværende pris er 548,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Gulvskilt Ujævnhed 130141 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape 360 x / 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Kvadratisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026548,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret