Gå til hovedindhold

JO Safety Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund

JO SafetySkiltningEAN: 5708387056416

Sammenlign priser på Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 548.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fodværn påbudt - Gulvfolie - 400 x 400 mm
548,75 kr
Til butik
Fodværn påbudt - Gulvfolie - 400 x 400 mm billede

Produktinformation

Fodværn påbudt gulvskilt slidstærkt gulvskilt i gulvfolie med R10 laminat Fodværn påbudt gulvskilt er et tydeligt og holdbart påbudsskilt, der informerer om krav til brug af fodværn i arbejds- og publikumsområder. Skiltet bidrager til at forebygge ulykk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Blue,White
Størrelse: 400 mm x 400 mm
EAN: 5708387056416
Varenr.: 130120
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund
548,75 kr
Til butik
Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund billede

Produktinformation

Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 Gulvskiltet "Fodværn påbudt 130120" er et essentielt redskab til at sikre arbejdssikkerheden i din virksomhed. Det er vigtigt at følge sikkerhedsforanstaltningerne i virksomheden, og dette gulvskilt er med til at minde de a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387056416
Varenr.: 47091976733009

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1JO Safety DK548,75 kr548,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten548,75 kr548,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund

PriceData har fulgt prisen på Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund i 87 dage. Den nuværende pris er 548,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Gulvskilt Fodværn påbudt 130120 - 0,3 mm Gulvfolie med DBK tape / 400 x 400 mm | Skilte | Gulvfolie | Rund de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026548,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret