Gå til hovedindhold

Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader

Green CareRengøringsartiklerEAN: 4031278924848
Pris fra 57,44 krtil 72,44 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57.44 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
TANA Green Care vaskepleje u/voks
57,44 kr
Til butik
TANA Green Care vaskepleje u/voks billede

Produktinformation

Tawip vioclean er et effektivt gulvrengøringsmiddel uden voks med ekstra plejede effekt. Til både manuel og maskinel rengøring. Sikrer perfekt rengøring ved lav dosering og den naturlige kokosnøddefedtsæbe beskytter gulvene mod udtørring og efterlader en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Care
Kategori: Rengøringsmidler
EAN: 4031278924848
Varenr.: 179.111080
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader
-32%61,25 kr
Før 89,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader billede

Produktinformation

Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l Uden voks, med farve og parfume Green Care Professional TAWIP Vioclean er et miljøvenligt og effektivt gulvplejeprodukt, der kombinerer rengøring og beskyttelse. Med en unik formel baseret på naturlig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Care
Kategori: Rengøring
EAN: 4031278924848
Varenr.: 54849364984184
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Vaskepleje Tawip Vioclean Uden Voks 1 ltr
-6%72,44 kr
Før 77,44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskepleje Tawip Vioclean Uden Voks 1 ltr billede

Produktinformation

TAWIP vioclean er et effektivt gulvrengøringsmiddel med ekstra plejede effekt. Til både manuel og maskinel rengøring.Sikrer perfekt rengøring ved lav dosering og den naturlige kokosnøddefedtsæbe beskytter gulvene mod udtørring og efterlader en beskyttende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Care
Kategori: Rengøringsmiddel
EAN: 4031278924848
Varenr.: 1628351

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap57,44 kr57,44 krKøb
2Sikkerhedsgiganten61,25 kr61,25 krKøb
3Hertels Boresko72,44 kr72,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader

PriceData har fulgt prisen på Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 57,44 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 64,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 57,44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Gulvpleje, Green Care Professional TAWIP Vioclean, 1 l, uden voks, med farve og parfume | Rengøring | Gulvpleje | Hårde overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202657,44 kr7,5 kr (12%)
19. maj 202664,94 kr3,69 kr (6%)
17. maj 202661,25 kr3,69 kr (6%)
16. maj 202664,94 kr3,69 kr (6%)
14. maj 202661,25 kr3,81 kr (7%)
13. maj 202657,44 kr3,81 kr (6%)
12. maj 202661,25 kr3,69 kr (6%)
11. maj 202664,94 kr7,5 kr (13%)
2. maj 202657,44 kr3,81 kr (6%)
27. apr. 202661,25 kr1,19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret