Gå til hovedindhold

Boligcenter Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288717856
Pris fra 829 krtil 1.399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 829 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ
-34%829 kr
Før 1.247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Denne elegante sengekant kendetegner enkelhed og funktionalitet, hvilket gør den perfekt til moderne hjem. Ideel til både søvn og afslapning, tilbyder den en problemfri kombination af stil og komfort uden at optage unødig plads. Dens lave profil giver nem adgang og skaber en beroligende, minimalistisk atmosfære. Samling påkrævet: Denne sengekant kræver samling af to personer, hvilket sikrer en solid opsætning, der forstærker dens holdbarhed. De enkle instruktioner gør processen overskuelig, hvilket gør det til et praktisk valg for personer, der leder efter en funktionel løsningen til soveværelset.Pladseffektiv design: Designet til at maksimere pladsen, passer denne sengekant snert ind i ethvert soveværelse og muliggør nem bevægelse og optimal udnyttelse af området. Dens lave profil og kompakte dimensioner gør den til et passende valg for mindre rum eller minimalisme indretning.Multipurpose brug: Denne sengekant er perfekt til forskellige anvendelser ud over søvn; den er en ideel platform til afslapning, læsning eller at se fjernsyn. Dens alsidighed tilbyder en fleksibel løsning for dem, der nyder multifunktionelle møbler i deres opholdsområde.Minimalistisk æstetik: Sengekandens rene linjer og udekoreret design giver et moderne touch, der passer harmonisk ind i forskellige soveværelsesstile. Dens neutrale udseende fungerer som et elegant fundament, der fremhæver dit valg af sengetøj og omgivende dekorationer.Holdbar konstruktion: Fremstillet af robuste materialer, sikrer denne sengekant styrke og stabilitet. Den holder madrasser sikkert på plads, hvilket forhindrer uønsket bevægelse og bidrager til en rolig nats søvn og fred i sindet. Farve: HvidMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 227 x 107 x 20 CM (L x B x H)Maksimalt antal mennesker: 2Stærk og holdbar, ingen boksmadras nødvendigForsamling krævet: Ja

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 18.1g
EAN: 8721288717856
Varenr.: 1723341
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ
-33%850 kr
Før 1.267 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Denne elegante sengekant kendetegner enkelhed og funktionalitet, hvilket gør den perfekt til moderne hjem. Ideel til både søvn og afslapning, tilbyder den en problemfri kombination af stil og komfort uden at optage unødig plads. Dens lave profil giver nem adgang og skaber en beroligende, minimalistisk atmosfære. Samling påkrævet: Denne sengekant kræver samling af to personer, hvilket sikrer en solid opsætning, der forstærker dens holdbarhed. De enkle instruktioner gør processen overskuelig, hvilket gør det til et praktisk valg for personer, der leder efter en funktionel løsningen til soveværelset.Pladseffektiv design: Designet til at maksimere pladsen, passer denne sengekant snert ind i ethvert soveværelse og muliggør nem bevægelse og optimal udnyttelse af området. Dens lave profil og kompakte dimensioner gør den til et passende valg for mindre rum eller minimalisme indretning.Multipurpose brug: Denne sengekant er perfekt til forskellige anvendelser ud over søvn; den er en ideel platform til afslapning, læsning eller at se fjernsyn. Dens alsidighed tilbyder en fleksibel løsning for dem, der nyder multifunktionelle møbler i deres opholdsområde.Minimalistisk æstetik: Sengekandens rene linjer og udekoreret design giver et moderne touch, der passer harmonisk ind i forskellige soveværelsesstile. Dens neutrale udseende fungerer som et elegant fundament, der fremhæver dit valg af sengetøj og omgivende dekorationer.Holdbar konstruktion: Fremstillet af robuste materialer, sikrer denne sengekant styrke og stabilitet. Den holder madrasser sikkert på plads, hvilket forhindrer uønsket bevægelse og bidrager til en rolig nats søvn og fred i sindet. Farve: HvidMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 227 x 107 x 20 CM (L x B x H)Maksimalt antal mennesker: 2Stærk og holdbar, ingen boksmadras nødvendigForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Gulv seng ramme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 220 cm
Vægt: 18.1g
EAN: 8721288717856
Varenr.: 1723341
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ
-33%850 kr
Før 1.267 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 220 cm
Vægt: 18.1g
EAN: 8721288717856
Varenr.: 1723341
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gulv Sengeramme Hvid 100 X 220 Cm Massivt Fyrretræ
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK829 kr829 krKøb
2Livera DK850 kr919 krKøb
3Vivas DK850 kr919 krKøb
4BoligRetning1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ

PriceData har fulgt prisen på Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 819 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 891 kr.

Den nuværende pris på 829 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Gulv seng ramme Hvid 100 x 220 cm Massivt fyrretræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026829 kr110 kr (12%)
26. mar. 2026939 kr20 kr (2%)
25. mar. 2026919 kr20 kr (2%)
24. mar. 2026939 kr20 kr (2%)
22. mar. 2026919 kr20 kr (2%)
4. feb. 2026939 kr120 kr (15%)
2. feb. 2026819 kr120 kr (13%)
1. feb. 2026939 kr120 kr (15%)
31. jan. 2026819 kr120 kr (13%)
29. jan. 2026939 kr120 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret