Gå til hovedindhold

Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze

GuidiLegetøjEAN: 5707400248197
Pris fra 85 krtil 125 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Guidi Bøjning 45° ind/udv 3/4" bronze
-32%85 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Guidi Bøjning 45° ind/udv 3/4" bronze billede

Produktinformation

Bronze bøjning 45° til marine rørinstallation Guidi 45° bøjning med indvendigt/udvendigt 3/4" gevind er en bronzefitting til rørsystemer om bord. Den bruges til at ændre rørretningen 45° ved tilslutning af slanger, rør og ventiler i kølevand, sø- og

Produktspecifikationer

Mærke: Guidi
Kategori: Bronze Fittings
EAN: 5707400248197
Varenr.: 53935715680585
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze
97 kr
Til butik
Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze billede

Produktinformation

45° bøjning i massivt bronze, han–hun, fremstillet af Guidi. EN 10226/1 (BS 21) – BSP han–hun gevind. Fremstillet i massivt bronze: UNI 7013/8 G-CuSn5Zn5Pb5 Guidi serie 0121B ArtnrG (BSP)G1 (BSPT)A (mm)A1 (mm)H (mm)L (mm)2011553/8"3/8"11.410.120442011561/2"1/2"1513.223522011573/4"3/4"16.314.528602011581"1"19.116.834712011591 1/4"1 1/4"21.419.141822011601 1/2"1 1/2"21.419.143882011612"2"25.723.45310520111622 1/2"2 1/2"2726.762117...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Guidi
Kategori: Rørkoblinger i bronze
Materiale: bronze
Artikel nr.: 0121B#200005
EAN: 5707400248197
Varenr.: 201157
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Guidi Bøjning 45° ind/udv 3/4" bronze - 1068173
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk85 kr85 krKøb
2Watski DK97 kr97 krKøb
3Anyparts125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze

PriceData har fulgt prisen på Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze i 176 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Guidi Bøjning 45 gram, Ind/udv gevind 3/4" Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202685 kr5 kr (6%)
26. maj 202690 kr5 kr (5%)
22. maj 202695 kr2 kr (2%)
20. maj 202697 kr7,24 kr (8%)
17. maj 202689,76 kr7,24 kr (7%)
14. maj 202697 kr1,41 kr (1%)
12. maj 202695,59 kr1,41 kr (1%)
11. maj 202697 kr1,41 kr (1%)
9. maj 202695,59 kr1,41 kr (1%)
6. maj 202697 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret