Gå til hovedindhold

G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv

G.SkillRAMEAN: 4713294223463
Pris fra 2.322 krtil 2.866 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 544 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.220 kr 29. apr.

Sammenlign priser på G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2322 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill TridentZ Neo Series DDR4 32GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC
2.322 kr
Til butik
G.Skill TridentZ Neo Series DDR4 32GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F4-3600C16D-32GTZNC
EAN: 4713294223463
Varenr.: 994915547
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Trident Z Neo DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - AMD Optimized - Sort med RGB
2.477 kr
Til butik
G.Skill Trident Z Neo DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - AMD Optimized - Sort med RGB billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 3600 MHz (MT/s) / PC4-28800, CAS Latency: 16-19-19-39, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler - Optimeret til AMD, med køleprofiler, farve: black / silver med ARGB (kan styres af ASUS AURA, Gigabyte Fusion RGB 2.0, Asrock PolyChrome Sync & MSI Mystic Light)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-3600C16D-32GTZNC
EAN: 4713294223463
Varenr.: 2792052
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv
2.483 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill TridentZ Neo Series DDR4 32GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
2.591 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill TridentZ Neo Series DDR4 32GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC
2.739 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
G.Skill TridentZ Neo Series DDR4 32GB Kit 3600MHz CL16 Non-ECC
2.866 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.322 kr2.322 krKøb
2Proshop DK2.477 kr2.477 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.483 kr2.483 krKøb
4Geekd2.591 kr2.591 krKøb
5Ultrashop2.739 kr2.739 krKøb
6Teknikproffset DK2.866 kr2.915 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv

PriceData har fulgt prisen på G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.910 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 2.574 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.202 kr.

Den nuværende pris på 2.322 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for G.Skill TridentZ Neo Series - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - børstet sort, børstet sort aluminium, pulverbelagt sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.322 kr2 kr (0%)
23. maj 20262.320 kr17 kr (1%)
20. maj 20262.337 kr200 kr (8%)
18. maj 20262.537 kr37 kr (1%)
15. maj 20262.574 kr111 kr (5%)
14. maj 20262.463 kr93 kr (4%)
12. maj 20262.370 kr130 kr (6%)
9. maj 20262.240 kr20 kr (1%)
29. apr. 20262.220 kr2 kr (0%)
25. apr. 20262.222 kr18 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret