Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

G.SkillRAMEAN: 4719692004970
Pris fra 1.078 krtil 2.190 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.112 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.019 kr 9. apr.

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1078 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
1.078 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F4-3200C16D-16GVKB
EAN: 4719692004970
Varenr.: 989896274
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
1.119 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 2 x 8GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 16-18-18-38, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-3200C16D-16GVKB
EAN: 4719692004970
Varenr.: 2523814
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
1.239 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Forøg din computers ydeevne med G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit, en kraftfuld hukommelsesløsning, der kombinerer høj hastighed med imponerende stabilitet for at møde behovene hos både gamere og professionelle brugere. Dette kit, som består af to 8GB-modul...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: Computer Ram
EAN: 4719692004970
Varenr.: 42480529670381
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
1.299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 non-ECC
1.309 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V DDR4 3200Mhz 16GB
2.190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.078 kr1.078 krKøb
2Proshop DK1.119 kr1.119 krKøb
3Geekd1.239 kr1.239 krKøb
4Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
5Teknikproffset DK1.309 kr1.358 krKøb
6Komplett DK2.190 kr2.190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 857 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.025 kr.

Den nuværende pris på 1.078 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.078 kr36 kr (3%)
2. jun. 20261.114 kr36 kr (3%)
1. jun. 20261.078 kr36 kr (3%)
31. maj 20261.114 kr67 kr (6%)
30. maj 20261.047 kr15 kr (1%)
23. maj 20261.062 kr6 kr (1%)
20. maj 20261.068 kr41 kr (4%)
19. maj 20261.109 kr10 kr (1%)
18. maj 20261.099 kr14 kr (1%)
17. maj 20261.085 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret