Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

G.SkillRAMEAN: 4713294231482
Pris fra 3.475 krtil 4.089 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 614 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.192 kr 4. apr.

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3475 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit 6000MHz CL36 Ikke-ECC
3.475 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit 6000MHz CL36 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws S5 - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN lav profil - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F5-6000J3636F16GX2-RS5K
EAN: 4713294231482
Varenr.: 1000807776
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
4.017 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6000 MHz (MT/s) / PC5-48000, CAS Latency: 36-36-36-96, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F5-6000J3636F16GX2-RS5K
EAN: 4713294231482
Varenr.: 3110362
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit 6000MHz CL36 Ikke-ECC
4.089 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit 6000MHz CL36 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB Kit 6000MHz CL36 Ikke-ECC Opgrader din gaming- og produktivitetserfaring med G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit. Med en imponerende hastighed på 6000MHz og timing på CL36, tilbyder dette hukommelsessæt en enestående ydeevne der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
EAN: 4713294231482
Varenr.: 60366

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.475 kr3.475 krKøb
2Proshop DK4.017 kr4.017 krKøb
3Ultrashop4.089 kr4.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.737 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 4.489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.502 kr.

Den nuværende pris på 3.475 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.475 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.480 kr5 kr (0%)
20. maj 20263.475 kr138 kr (4%)
9. maj 20263.337 kr40 kr (1%)
7. maj 20263.377 kr173 kr (5%)
30. apr. 20263.550 kr10 kr (0%)
24. apr. 20263.560 kr15 kr (0%)
17. apr. 20263.575 kr148 kr (4%)
16. apr. 20263.723 kr11 kr (0%)
5. apr. 20263.734 kr542 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret