Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid

G.SkillRAMEAN: 4713294232113
Pris fra 3.739 krtil 4.399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 660 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.130 kr 3. maj

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3739 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC
3.739 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws S5 - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - hvidmatteret

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F5-6000J3040F16GX2-RS5W
EAN: 4713294232113
Varenr.: 1000618368
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid
4.124 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6000 MHz (MT/s) / PC5-48000, CAS Latency: 30-40-40-96, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: white

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F5-6000J3040F16GX2-RS5W
EAN: 4713294232113
Varenr.: 3102524
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
4.193 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws S5 / F5-6000J3040F16GX2-RS5W hukommelsesmodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 G.Skill Ripjaws S5 / F5-6000J3040F16GX2-RS5W. Komponent til: PC/server, Intern hukommelse: 32 GB, Hukommelseslayout (moduler x størrelse): 2 x 16 GB, Intern hukommelsestype...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: Computer Ram
EAN: 4713294232113
Varenr.: 48827891188048
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC
4.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.739 kr3.739 krKøb
2Proshop DK4.124 kr4.124 krKøb
3Geekd4.193 kr4.193 krKøb
4Ultrashop4.399 kr4.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.720 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 3.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.501 kr.

Den nuværende pris på 3.739 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for G.Skill Ripjaws S5 DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20263.739 kr95 kr (2%)
6. maj 20263.834 kr145 kr (4%)
5. maj 20263.689 kr559 kr (18%)
3. maj 20263.130 kr4 kr (0%)
2. maj 20263.134 kr5 kr (0%)
1. maj 20263.139 kr3 kr (0%)
30. apr. 20263.142 kr1 kr (0%)
27. apr. 20263.143 kr6 kr (0%)
26. apr. 20263.137 kr7 kr (0%)
25. apr. 20263.144 kr698 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret