Gå til hovedindhold

GSI Kube X Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release og produceret i antibakteriel materiale

GSISanitetEAN: 8032937822051
Pris fra 1.061 krtil 2.483 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.422 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GSI Kube X Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release og produceret i antibakteriel materiale og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1061 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GSI Kube X Slim toiletsde, softclose, quick release, antibakteriel, hvid
1.061 kr
Til butik
GSI Kube X Slim toiletsde, softclose, quick release, antibakteriel, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: GSI
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Toiletsder
EAN: 8032937822051
Varenr.: 614822100
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GSI Kube X Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release og produceret i antibakteriel materiale
1.113 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GSI SLIM TOILETSÆDE MED SOFT CLOSE
1.137,9 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GSI Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gsi slim toiletsæde med soft close
1.225 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GSI Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
-10%1.349 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GSI Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GSI Kube X toiletsæde slim, med Softclose & quick release, antibakteriel materiale
2.483 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GSI Kube X Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release og produceret i antibakteriel materiale koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GSI Kube X Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release og produceret i antibakteriel materiale koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.061 kr1.061 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.113 kr1.113 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.137,9 kr1.137,9 krKøb
4CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
5MaintainIt1.225 kr1.225 krKøb
6BilligVVS DK1.349 kr1.349 krKøb
7LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
8Elvvs.dk2.483 kr2.483 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GSI Kube X Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release og produceret i antibakteriel materiale

PriceData har fulgt prisen på GSI Kube X Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release og produceret i antibakteriel materiale i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.020 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.069 kr.

Den nuværende pris på 1.061 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for GSI Kube X Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release og produceret i antibakteriel materiale. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for GSI Kube X Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release og produceret i antibakteriel materiale de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.061 kr58 kr (5%)
26. maj 20261.119 kr58 kr (5%)
23. maj 20261.061 kr58 kr (5%)
22. maj 20261.119 kr58 kr (5%)
8. maj 20261.061 kr56 kr (5%)
7. maj 20261.117 kr56 kr (5%)
30. apr. 20261.061 kr56 kr (5%)
29. apr. 20261.117 kr56 kr (5%)
1. apr. 20261.061 kr38 kr (3%)
31. mar. 20261.099 kr38 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret