Gå til hovedindhold

Grydelåg i glas 24 cm - Tefal, transparent

TefalKøkkenudstyrEAN: 3168432809756
Pris fra 125 krtil 189 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 29. maj

Sammenlign priser på GrydelÃ¥g i glas 24 cm - Tefal, transparent og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal 28097512 låg Rund Transparent
125 kr
Til butik
Tefal 28097512 låg Rund Transparent billede

Produktinformation

Tefal 28097512. Form: Rund, Produktfarve: Transparent, Materiale: Hærdet glas. Diameter: 24 cm, Bredde: 240 mm, Dybde: 240 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: 28097512
EAN: 3168432809756
Varenr.: 988667544
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal 3168432809756
130 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Glass Lid - 24 cm
130 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Grydelåg i glas 24 cm - Tefal, transparent
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Grydelåg i glas 24 cm - Tefal, transparent
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grydelåg i glas 24 cm - Tefal, transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GrydelÃ¥g i glas 24 cm - Tefal, transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK125 kr125 krKøb
2CS MEGASTORE DK130 kr169 krKøb
3Proshop DK130 kr169 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Vivas DK189 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grydelåg i glas 24 cm - Tefal, transparent

PriceData har fulgt prisen på GrydelÃ¥g i glas 24 cm - Tefal, transparent i 176 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 282 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 38% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for GrydelÃ¥g i glas 24 cm - Tefal, transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for GrydelÃ¥g i glas 24 cm - Tefal, transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026125 kr1 kr (1%)
29. maj 2026124 kr1 kr (1%)
28. maj 2026125 kr1 kr (1%)
12. maj 2026124 kr1 kr (1%)
10. maj 2026125 kr3 kr (2%)
9. maj 2026128 kr94 kr (42%)
7. maj 2026222 kr19 kr (9%)
3. maj 2026203 kr19 kr (9%)
30. apr. 2026222 kr34 kr (13%)
29. apr. 2026256 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret