Gå til hovedindhold

Spelsberg Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035

SpelsbergEludstyrEAN: 4013902911721
Pris fra 202 krtil 287,66 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 85,66 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 200 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035
202 kr
Til butik
Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 billede

Produktspecifikationer

Mærke: SPELSBERG
Kategori: Gruppetavler
Farve: 1
Artikel nr.: 73560901
EAN: 4013902911721
Varenr.: 6129076
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gruppetavle AKE 09
203 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg Fordelingstavle 1 række ake 09-l
234 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gruppetavle 9 Mod Ake09-L
251,49 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gruppetavle 9 Modul Ake 09 Ip55 , 200x200x122mm
258 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gruppetavle 9 mod ake09-l
258,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg Gruppetavle AKe 09-L, 9 moduler, Lysegrå
265 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gruppetavle 9 modul IP55
287,66 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Gruppetavle 9 modul IP55
287,66 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK202 kr241 krKøb
2WATTOO.DK203 kr203 krKøb
3Proshop DK234 kr273 krKøb
4Billigelogvvs.dk251,49 kr251,49 krKøb
5Elvvs.dk258 kr258 krKøb
6MaintainIt258,75 kr258,75 krKøb
7BilligVVS DK265 kr265 krKøb
8EL-GROSSISTEN287,66 kr287,66 krKøb
9EL-NETSALG287,66 kr287,66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035

PriceData har fulgt prisen på Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026202 kr1 kr (0%)
21. maj 2026201 kr1 kr (0%)
18. maj 2026202 kr1 kr (0%)
17. maj 2026203 kr1 kr (0%)
12. maj 2026204 kr24 kr (11%)
11. maj 2026228 kr24 kr (12%)
26. apr. 2026204 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026201 kr
23. apr. 2026201,14 kr
21. apr. 2026201 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret