Gå til hovedindhold

Spelsberg Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035

SpelsbergEludstyrEAN: 4013902911721
Pris fra 201 krtil 287,66 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 86,66 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 200 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035
201 kr
Til butik
Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 billede

Produktspecifikationer

Mærke: SPELSBERG
Kategori: Gruppetavler
Farve: 1
Artikel nr.: 73560901
EAN: 4013902911721
Varenr.: 6129076
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gruppetavle AKE 09
202 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Spelsberg Gruppetavle AKe 09-L, 9 moduler, Lysegrå
202 kr
Til butik
Spelsberg Gruppetavle AKe 09-L, 9 moduler, Lysegrå billede

Produktinformation

Gruppetavle fra Spelsberg med udslagsblanketter i top og bund (8xM20, 2xM25/M32), i siderne (2xM20) og på bagsiden (2xM20/M25). Leveres med afdækning, opmærkning, dobbeltmembraner og nipler. Farve: Lysegrå Materiale: Polystyren Højde: 200 mm Bredde: 200...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spelsberg
Kategori: Tavlemateriel
Farve: light grey
Størrelse: 200 x 200 x 122 mm
EAN: 4013902911721
Varenr.: 4216911727
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gruppetavle 9 Mod Ake09-L
211,72 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gruppetavle 9 Modul Ake 09 Ip55 , 200x200x122mm
219 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spelsberg Fordelingstavle 1 række ake 09-l
234 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gruppetavle 9 mod ake09-l
258,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Spelsberg Gruppetavle AKe 09-L, 9 moduler, Lysegrå
265 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Gruppetavle 9 modul IP55
287,66 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK201 kr240 krKøb
2WATTOO.DK202 kr202 krKøb
3LavprisEl202 kr202 krKøb
4Billigelogvvs.dk211,72 kr211,72 krKøb
5Elvvs.dk219 kr219 krKøb
6Proshop DK234 kr273 krKøb
7MaintainIt258,75 kr258,75 krKøb
8BilligVVS DK265 kr265 krKøb
9EL-NETSALG287,66 kr287,66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035

PriceData har fulgt prisen på Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 201 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Gruppetavle AKE 09, 9 moduler HxBxD: 200x200x122 mm IP 55 polystyrol, lysegrå RAL 7035 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026201 kr1 kr (0%)
28. maj 2026202 kr1 kr (0%)
21. maj 2026201 kr1 kr (0%)
18. maj 2026202 kr1 kr (0%)
17. maj 2026203 kr1 kr (0%)
12. maj 2026204 kr24 kr (11%)
11. maj 2026228 kr24 kr (12%)
26. apr. 2026204 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026201 kr
23. apr. 2026201,14 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret