Gå til hovedindhold

Grundfos kælderpumpe/spildevandsDykpumpe Unilift AP35B.50.06.A1V 1x230v med 10 meter kabel & påmonteret niveauafbryder,2 afg studs

GrundfosPumperEAN: 5700394943680
Pris fra 5.608 krtil 7.872,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.264,5 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grundfos kælderpumpe/spildevandsDykpumpe Unilift AP35B.50.06.A1V 1x230v med 10 meter kabel & påmonteret niveauafbryder,2 afg studs og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5608 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos Unilift AP35B.50.06.A1 afløbspumpe, 10 meter kabel
-9%5.608 kr
Før 6.133 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grundfos Unilift AP35B.50.06.A1 afløbspumpe, 10 meter kabel billede

Produktinformation

Kraftig drænpumpefra Grundfosmed automatisk svømmeafbryder.Pumpen er specielt velegnet tilbortledning og pumpning af afdræn og gråt spildevand fra husholdsningen - dog ikke fra toilettet. Allround-pumpe som bl.a. også kan anvendes til grundvandssækning sa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Afløb & kloak
EAN: 5700394943680
Varenr.: 391270322
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos kælderpumpe/spildevandsDykpumpe Unilift AP35B.50.06.A1V 1x230v med 10 meter kabel & påmonteret niveauafbryder,2 afg studs
5.646 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grundfos Unilift AP35B.50.06.A1 afløbspumpe, 10 meter kabel
6.133 kr
Til butik
Grundfos Unilift AP35B.50.06.A1 afløbspumpe, 10 meter kabel billede

Produktinformation

Få styr på spildevandet med Unilift pumpen fra Grundfos Denne kraftige afløbspumpe, fra Grundfos, er fremstillet til effektiv bortledning og pumpning af husholdningsspildevand (uden afløb fra toiletter), grundvandssænkning og meget mere. Pumpen er i stand...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Dræn & kloak
EAN: 5700394943680
Varenr.: 391270322
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dykpumpe ap35b.50.06.a1v 1x230v 0,66kw
6.647,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos UNILIFT afløbspumpe AP35B.50.06.A1V 1x230V 10m
7.872,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos kælderpumpe/spildevandsDykpumpe Unilift AP35B.50.06.A1V 1x230v med 10 meter kabel & påmonteret niveauafbryder,2 afg studs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos kælderpumpe/spildevandsDykpumpe Unilift AP35B.50.06.A1V 1x230v med 10 meter kabel & påmonteret niveauafbryder,2 afg studs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS5.608 kr5.608 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.646 kr5.646 krKøb
3BilligVVS DK6.133 kr6.133 krKøb
4MaintainIt6.647,5 kr6.647,5 krKøb
5vvsfittings.dk7.872,5 kr7.872,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grundfos kælderpumpe/spildevandsDykpumpe Unilift AP35B.50.06.A1V 1x230v med 10 meter kabel & påmonteret niveauafbryder,2 afg studs

PriceData har fulgt prisen på Grundfos kælderpumpe/spildevandsDykpumpe Unilift AP35B.50.06.A1V 1x230v med 10 meter kabel & påmonteret niveauafbryder,2 afg studs i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.608 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 6.134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.858 kr.

Den nuværende pris på 5.608 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Grundfos kælderpumpe/spildevandsDykpumpe Unilift AP35B.50.06.A1V 1x230v med 10 meter kabel & påmonteret niveauafbryder,2 afg studs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Grundfos kælderpumpe/spildevandsDykpumpe Unilift AP35B.50.06.A1V 1x230v med 10 meter kabel & påmonteret niveauafbryder,2 afg studs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.608 kr1 kr (0%)
2. jun. 20265.609 kr38 kr (1%)
1. jun. 20265.647 kr37 kr (1%)
30. maj 20265.610 kr38 kr (1%)
30. apr. 20265.648 kr485 kr (8%)
29. apr. 20266.133 kr485 kr (9%)
16. apr. 20265.648 kr140 kr (2%)
5. apr. 20265.788 kr1 kr (0%)
2. apr. 20265.789 kr194 kr (3%)
29. mar. 20265.983 kr194 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret