Gå til hovedindhold

Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde

By RydénsLysekronerEAN: 7391741006400
Pris fra 1.295 krtil 2.135 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 840 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1295 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde
-38%1.295 kr
Før 2.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Gross Pendel Ø30 Multi er en let og elegant lampe i et udsøgt og eksklusivt design. Den består af en klynge af mundblæste glaskugler, der kombineret miner og en let sky eller endda en klase af vindruer. Det lette glas giver lampen et luftigt udtryk, der giver designet lethed og elegance. Lampens unikke udseende giver lampen et kunstnerisk look, der både giver indretningen personlighed og et fantastisk lys. Anvend den som blikfang over spisebordet eller i en entre med højt til loftet, hvor den oplyser omgivelserne med et blødt stemningsgivende lys. Med Gross lampen får du ikke blot et raffineret design, men også et fantastisk lys, udført i høj kvalitet..

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Pendler
Materiale: Glas
Artikel nr.: 4200640-7000
EAN: 7391741006400
Varenr.: 1563069
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Gross Multi Ø30cm Pendel - By Rydéns
-25%1.571,25 kr
Før 2.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gross Multi Ø30cm Pendel - By Rydéns billede

Produktinformation

Gross Multi Pendel er blevet designet og produceret hos ByRydéns. Denne udgave er sat sammen med 19 glaskugler, som er multifarvet. Disse glaskugler er mundblæste. Når de er sat sammen, så kan det ligne en let sky eller en klase vindruer. De har designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ByRydéns
Kategori: By Rydéns Gross Serien
Farve: Flerfarvet
EAN: 7391741006400
Varenr.: 4200640-7000
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Gross loftslampe lille multi
-25%1.571,25 kr
Før 2.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
by Rydéns, Gross loftlampe Ø30cm Multi
2.135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK1.295 kr1.295 krKøb
2Luxlight.dk1.571,25 kr1.571,25 krKøb
3KitchenTime DK1.571,25 kr1.571,25 krKøb
4Hulténs DK2.135 kr2.210 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.295 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.845 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.525 kr.

Den nuværende pris på 1.295 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Gross Pendel Ø30 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.295 kr66 kr (5%)
3. maj 20261.361 kr74 kr (5%)
18. feb. 20261.435 kr273 kr (16%)
17. feb. 20261.708 kr273 kr (19%)
7. feb. 20261.435 kr31 kr (2%)
6. feb. 20261.466 kr83 kr (5%)
20. jan. 20261.549 kr231 kr (13%)
19. jan. 20261.780 kr55 kr (3%)
17. jan. 20261.725 kr45 kr (3%)
16. jan. 20261.770 kr348 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret