Gå til hovedindhold

Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000

GroheSanitetEAN: 4005176286179
Pris fra 88 krtil 119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000
88 kr
Til butik
Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000 billede

Produktspecifikationer

Mærke: GROHE
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: 38338000
EAN: 4005176286179
Varenr.: 3392414
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Tilslutningsstykke/gennemføring for pex-rør
88 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe tilslutningsstykke til pex-rør
91 kr
Til butik
Grohe tilslutningsstykke til pex-rør billede

Produktinformation

Tilslutningsstykket skal bruges til montering af Grohe Rapid SL indbygningscisterner, for at installationen bliver lovlig og korrekt. Hvis dit Grohe Sensia Arena douchetoilet skal være med automatisk skyl, skal tilslutningsstykket også anvendes i tillæg m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Grohe reservedele
Størrelse: 85x40x35 mm
EAN: 4005176286179
Varenr.: 617667020
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Tilslutningsstykke/gennemføring for pex-rør
94 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Tilslutningsstykke/gennemføring for pex-rør
95 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Rapid SL forbindelsesled til pex-rr
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe tilslutningsstykke/gennemføring t/pex-rør
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3LavprisVVS91 kr91 krKøb
4Elvvs.dk94 kr94 krKøb
5vvsfittings.dk95 kr95 krKøb
6WATTOO.DK119 kr119 krKøb
7BilligVVS DK119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000

PriceData har fulgt prisen på Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000 i 149 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Grohe tilslut.stykke f/pex-rør - gennemføring f/pex-rør 38338000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202688 kr2 kr (2%)
29. maj 202686 kr2 kr (2%)
26. maj 202684 kr1 kr (1%)
25. maj 202685 kr1 kr (1%)
16. maj 202686 kr1,91 kr (2%)
10. maj 202684,09 kr2,91 kr (3%)
9. maj 202687 kr1 kr (1%)
3. maj 202686 kr1 kr (1%)
2. maj 202687 kr1 kr (1%)
20. apr. 202686 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret