Gå til hovedindhold

Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0

GroheSanitetEAN: 4005176426933
Pris fra 517 krtil 829 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 517 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet messing
-12%517 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet messing billede

Produktinformation

Grohe Rainshower tilslutningsbøjning til bruser med rund dækplade i farven børstet cool sunrise. Kan også nemt gå sammen med andre produkter i Grohe Essences serien så hele hjemmet kan få et fuldendt design.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: brushed cool sunrise
EAN: 4005176426933
Varenr.: 738838518
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet messing
539 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet cool sunrise
589 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0
628 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower Tilslutningsbøjning til væg - Børstet Cool Sunrise
657 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower tilslutningsvinkel til væg
662,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Rainshower Tilslutningsbøjning til væg. Børstet Cool Sunrise
738,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet messing
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS517 kr517 krKøb
2LavprisVVS539 kr539 krKøb
3Proshop DK589 kr628 krKøb
4CS MEGASTORE DK628 kr667 krKøb
5Elvvs.dk657 kr657 krKøb
6EL-GROSSISTEN662,75 kr662,75 krKøb
7vvsfittings.dk738,75 kr738,75 krKøb
8BilligVVS DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0

PriceData har fulgt prisen på Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 517 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 592 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 563 kr.

Den nuværende pris på 517 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026517 kr22 kr (4%)
26. maj 2026539 kr22 kr (4%)
17. maj 2026517 kr41 kr (7%)
16. maj 2026558 kr41 kr (8%)
10. maj 2026517 kr22 kr (4%)
9. maj 2026539 kr22 kr (4%)
3. maj 2026517 kr41 kr (7%)
17. apr. 2026558 kr31 kr (5%)
15. apr. 2026589 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026586 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret