Gå til hovedindhold

Grohe Skate Cosmop. Betj.plade - Skate Cosmopolitan 2-skyls, pol. hard graph. 38732A00

GroheSanitetEAN: 4005176339110
Pris fra 879 krtil 1.225 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 868 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Grohe Skate Cosmop. Betj.plade - Skate Cosmopolitan 2-skyls, pol. hard graph. 38732A00 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 879 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Skate Cosmopolitan Betjeningsplade - Poleret Hard Graphite
879 kr
Til butik
GROHE Skate Cosmopolitan Betjeningsplade - Poleret Hard Graphite billede

Produktinformation

GROHE Skate Cosmopolitan Betjeningsplade til 2-skyls- og start/stop betjening til pneumatisk afløbsventil AV1 til lodret eller vandret montage 156 x 197mm af ABS plast GROHE StarLight-finish GROHE EcoJoy-teknologi reducerer vandforbruget Giver en perfekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Betjeningsplader & fingertryk
EAN: 4005176339110
Varenr.: 1570403
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, sort krom
899 kr
Til butik
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, sort krom billede

Produktinformation

Skab modernitet i hjemmet med Grohe Den stilrene trykplade fås i flere farver, som alle har en overflade, der er modstandsdygtig overfor ridser og har et flot finish. Betjeningspladen er også udstyret med Grohe Water Saving, som er en vandbesparende tekn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: black chrome
Størrelse: 156x197
EAN: 4005176339110
Varenr.: 616988393
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, poleret hard graphite
972 kr
Til butik
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, poleret hard graphite billede

Produktinformation

Til 2-skyls- og start/stop betjening Til pneumatisk afløbsventil AV1 Til lodret eller vandret montage 156 x 197 mm Af ABS plast GROHE StarLight-belægning GROHE EcoJoy-teknologi reducerer vandforbruget og giver en perfekt gennemstrømning Kan bruges sammen med Rapid SL og Uniset med GD2 cisterner Kan bruges med Rapid SLX, skakt bestilles seperat 66 791 000...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 38732A00
EAN: 4005176339110
Varenr.: 2906830
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Skate Cosmop. Betj.plade - Skate Cosmopolitan 2-skyls, pol. hard graph. 38732A00
1.050 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Skate CosmopolitanBetjeningsplade, poleret hard graphite
1.095,38 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Skate Cosmopolitan Betjeningsplade 2-skyls, poleret hard graphite
1.120 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, sort krom
1.145 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skate cosmopolitan betjplade 38732a00
1.178,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, sort krom
1.225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Skate Cosmop. Betj.plade - Skate Cosmopolitan 2-skyls, pol. hard graph. 38732A00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Skate Cosmop. Betj.plade - Skate Cosmopolitan 2-skyls, pol. hard graph. 38732A00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk879 kr879 krKøb
2CompletVVS899 kr899 krKøb
3Proshop DK972 kr1.011 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.050 kr1.050 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.095,38 kr1.095,38 krKøb
6vvsfittings.dk1.120 kr1.120 krKøb
7LavprisVVS1.145 kr1.145 krKøb
8MaintainIt1.178,75 kr1.178,75 krKøb
9BilligVVS DK1.225 kr1.225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Skate Cosmop. Betj.plade - Skate Cosmopolitan 2-skyls, pol. hard graph. 38732A00

PriceData har fulgt prisen på Grohe Skate Cosmop. Betj.plade - Skate Cosmopolitan 2-skyls, pol. hard graph. 38732A00 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 868 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 887 kr.

Den nuværende pris på 879 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Grohe Skate Cosmop. Betj.plade - Skate Cosmopolitan 2-skyls, pol. hard graph. 38732A00. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Grohe Skate Cosmop. Betj.plade - Skate Cosmopolitan 2-skyls, pol. hard graph. 38732A00 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026879 kr20 kr (2%)
24. maj 2026899 kr20 kr (2%)
6. maj 2026879 kr20 kr (2%)
5. maj 2026899 kr20 kr (2%)
3. maj 2026879 kr11 kr (1%)
3. apr. 2026868 kr11 kr (1%)
24. mar. 2026879 kr40 kr (4%)
23. mar. 2026919 kr40 kr (5%)
20. mar. 2026879 kr40 kr (4%)
19. mar. 2026919 kr40 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret