Gå til hovedindhold

GROHE Skate Air betjeningsplade, alpinhvid , vandret montage, 38506 SH0

GroheSanitetEAN: 4005176290114
Pris fra 224 krtil 338 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GROHE Skate Air betjeningsplade, alpinhvid , vandret montage, 38506 SH0 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air betjeningsplade, hvid
224 kr
Til butik
Grohe Skate Air betjeningsplade, hvid billede

Produktinformation

Grohe Skate air betjeningsplade alpinhvid 2-skyls pneumatisk afløbsventil vandret montage 156 x 197 mm Passer til alle GROHE Rapid & Solido cisterner, skal dog vælge som lodret eller vandret variant

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 38506SH0
EAN: 4005176290114
Varenr.: 3054065
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Skate Air Toilet Betjeningsplade - Alpinhvid
236 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air betjeningsplade, hvid
249 kr
Til butik
Grohe Skate Air betjeningsplade, hvid billede

Produktinformation

Moderne trykknap fra Grohe med vandret montering Giv badeværelset en opgradering med Grohes elegante Skate Air trykplade. De smukke trykknapper er tilgængelige i 3 smukke farver, og kommer alle med integreret Water Saving skylleteknologi, der reducerer va...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter
Farve: white
EAN: 4005176290114
Varenr.: 616988950
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skate Air betjeningsplade - horisontal
252 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air betjeningsplade, hvid
265 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Skate Air betjeningsplade, alpinhvid , vandret montage, 38506 SH0
293,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air betjeningsplade, hvid
-10%338 kr
Før 375 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Skate Air betjeningsplade, alpinhvid , vandret montage, 38506 SH0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Skate Air betjeningsplade, alpinhvid , vandret montage, 38506 SH0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK224 kr263 krKøb
2CS MEGASTORE DK236 kr275 krKøb
3LavprisVVS249 kr249 krKøb
4EL-GROSSISTEN252 kr252 krKøb
5BilligVVS DK265 kr265 krKøb
6vvsfittings.dk293,75 kr293,75 krKøb
7CompletVVS338 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Skate Air betjeningsplade, alpinhvid , vandret montage, 38506 SH0

PriceData har fulgt prisen på GROHE Skate Air betjeningsplade, alpinhvid , vandret montage, 38506 SH0 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 248 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 235 kr.

Den nuværende pris på 224 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for GROHE Skate Air betjeningsplade, alpinhvid , vandret montage, 38506 SH0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for GROHE Skate Air betjeningsplade, alpinhvid , vandret montage, 38506 SH0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026224 kr12 kr (5%)
10. apr. 2026236 kr8 kr (4%)
8. apr. 2026228 kr6 kr (3%)
3. apr. 2026234 kr10 kr (4%)
9. mar. 2026224 kr4 kr (2%)
8. mar. 2026228 kr4 kr (2%)
3. mar. 2026224 kr13 kr (5%)
2. mar. 2026237 kr10 kr (4%)
1. mar. 2026247 kr10 kr (4%)
28. feb. 2026237 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret