Gå til hovedindhold

Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom

GroheSanitetEAN: 4005176290121
Pris fra 237 krtil 499 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom
237 kr
Til butik
Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom billede

Produktinformation

Til 2-skyls- og start/stop betjening Til pneumatisk afløbsventil AV1 Til vandret montage 156 x 197 mm Af ABS plast GROHE EcoJoy-teknologi reducerer vandforbruget og giver en perfekt gennemstrømning GROHE StarLight-krombelægning Kan bruges sammen med Rapid SL og Uniset med GD2 cisterner Kan bruges med Rapid SLX, skakt bestilles seperat 66 791 000...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 38506000
EAN: 4005176290121
Varenr.: 2901318
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Skate Air Betjeningsplade - 38506000
278 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air betjeningsplade, krom
279 kr
Til butik
Grohe Skate Air betjeningsplade, krom billede

Produktinformation

Grohe Skate Air Elegant og vandbesparende Minimalistisk betjeningsplade til Grohe Rapid SL-indbygningscisterner. Dobbeltskyl eller start/stop-funktion giver fuld kontrol over vandforbruget. Fordele: Lodret montering Stilrent design Grohe Water Saving r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter
Farve: chrome
Størrelse: 156x197 mm
EAN: 4005176290121
Varenr.: 616988944
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Skate Air, krom til vandret montage, krom
295 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air dobbelt tryk - Krom
304 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air, krom til vandret montage, krom
304 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skate Air betjeningsplade - horisontal
315,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air betjeningsplade, krom
-10%422 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Skate Air betjeningsplade, krom
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK237 kr276 krKøb
2CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
3LavprisVVS279 kr279 krKøb
4vvsfittings.dk295 kr295 krKøb
5WATTOO.DK304 kr304 krKøb
6Elvvs.dk304 kr304 krKøb
7EL-GROSSISTEN315,25 kr315,25 krKøb
8CompletVVS422 kr422 krKøb
9BilligVVS DK499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom

PriceData har fulgt prisen på Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom i 180 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 237 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 30 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Grohe Skate Air betjeningsplade til vandret montering, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026237 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026238 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026239 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026240 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026241 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026242 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026243 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026244 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026245 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026246 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret