Gå til hovedindhold

Grohe Rapid SL inspektionskakt - Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader 40911000

GroheSanitetEAN: 4005176416132
Pris fra 100 krtil 155 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Rapid SL inspektionskakt - Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader 40911000 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rapid SL inspektionskakt til små trykplader
100 kr
Til butik
Grohe Rapid SL inspektionskakt til små trykplader billede

Produktinformation

Kan bruges sammen med Rapid SL og Uniset med GD2 cisterner.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Installationssystemer
Artikel nr.: 40911000
EAN: 4005176416132
Varenr.: 2906839
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Inspektionsskaft til små trykplader
107,09 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Rapid SL inspektionskakt til små trykplader
110 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Rapid SL inspektionskakt Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader
111 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rapid SL inspektionskakt - Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader 40911000
120 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe inspektionsskakt til små betjeningsplader
-10%125 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Inspektionsskaft til sm trykplader, forkromet, hvid - GROHE
125 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe inspektionsskakt til små betjeningsplader
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe inspektionsskakt til små betjeningsplader
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rapid SL inspektionskakt - Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader 40911000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rapid SL inspektionskakt - Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader 40911000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK100 kr139 krKøb
2EL-GROSSISTEN107,09 kr107,09 krKøb
3vvsfittings.dk110 kr110 krKøb
4Elvvs.dk111 kr111 krKøb
5CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
6CompletVVS125 kr125 krKøb
7WATTOO.DK125 kr125 krKøb
8LavprisVVS139 kr139 krKøb
9BilligVVS DK155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Rapid SL inspektionskakt - Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader 40911000

PriceData har fulgt prisen på Grohe Rapid SL inspektionskakt - Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader 40911000 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Grohe Rapid SL inspektionskakt - Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader 40911000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Grohe Rapid SL inspektionskakt - Rapid SL inspektionsskakt til små trykplader 40911000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026100 kr4 kr (4%)
9. apr. 2026104 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026103 kr3 kr (3%)
26. feb. 2026100 kr2 kr (2%)
25. feb. 202698 kr2 kr (2%)
22. feb. 2026100 kr3 kr (3%)
20. feb. 2026103 kr3 kr (3%)
10. feb. 2026100 kr3 kr (3%)
8. feb. 2026103 kr3 kr (3%)
5. feb. 2026100 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret