Gå til hovedindhold

Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0

GroheSanitetEAN: 4005176426933
Pris fra 589 krtil 829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 517 kr 27. maj

Sammenlign priser på Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 589 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet cool sunrise
589 kr
Til butik
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet cool sunrise billede

Produktinformation

Tilslutningsbøjning til væg. Udvendig gevind. Rund plade mod væggen med kontraventil. GROHE StarLight-finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 27057GN0
EAN: 4005176426933
Varenr.: 2895732
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet messing
599 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0
605 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower Tilslutningsbøjning til væg - Børstet Cool Sunrise
657 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Rainshower Tilslutningsbøjning til væg. Børstet Cool Sunrise
738,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet messing
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK589 kr628 krKøb
2LavprisVVS599 kr599 krKøb
3CS MEGASTORE DK605 kr644 krKøb
4Elvvs.dk657 kr657 krKøb
5vvsfittings.dk738,75 kr738,75 krKøb
6BilligVVS DK829 kr829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0

PriceData har fulgt prisen på Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 517 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 592 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 564 kr.

Den nuværende pris på 589 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Grohe Rainshower udløbsvinkel - Bør. Cool Sunrise, Rainshower Tilslut.bøjning, væg 27057GN0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026589 kr72 kr (14%)
27. maj 2026517 kr22 kr (4%)
26. maj 2026539 kr22 kr (4%)
17. maj 2026517 kr41 kr (7%)
16. maj 2026558 kr41 kr (8%)
10. maj 2026517 kr22 kr (4%)
9. maj 2026539 kr22 kr (4%)
3. maj 2026517 kr41 kr (7%)
17. apr. 2026558 kr31 kr (5%)
15. apr. 2026589 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret