Gå til hovedindhold

GROHE Rainshower SmartActive CUBE brusestangsæt 3 sprays, Brusestang 600 mm, med vægholdere, Silverflex bruseslange

GroheSanitetEAN: 4005176486425
Pris fra 1.350 krtil 1.527 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.259 kr 9. mar.

Sammenlign priser på GROHE Rainshower SmartActive CUBE brusestangsæt 3 sprays, Brusestang 600 mm, med vægholdere, Silverflex bruseslange og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1350 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower Smartactive 150 mm brusestangst, 600mm brusestang, Krom
1.350 kr
Til butik
Grohe Rainshower Smartactive 150 mm brusestangst, 600mm brusestang, Krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Bad Brusest
EAN: 4005176486425
Varenr.: 737772304
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 150 brusesæt, krom
1.351 kr
Til butik
Grohe Rainshower SmartActive 150 brusesæt, krom billede

Produktinformation

Grohe Rainshower SmartActive 150 brusestangsæt med sæbeskål Sættet indeholder brusestang 600 mm, Rainshower Smartactive 150 håndbruser og Silverflex bruseslange 1750 mm. Grohe FastFixation og TileFix giver justerbar afstand mellem skruer og dybde på top...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus
Farve: chrome
Størrelse: 150 mm (håndbruser diameter), 600 mm (brusestang),
EAN: 4005176486425
Varenr.: 737772304
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 150 brusesæt, krom
-2%1.371 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Rainshower SmartActive 150 brusesæt, krom billede

Produktinformation

Grohe Rainshower Smartactive - vidunderligt brusebad i førsteklasses ydeevne Start eller slut dagen med en vidunderlig bruseoplevelse, der efterlader dig frisk, afslappet og smilende. Med Grohes premium Rainshower SmartActive-kollektion kan du vælge melle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: 150 mm (håndbruser diameter), 600 mm (brusestang),
EAN: 4005176486425
Varenr.: 737772304
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 150 brusesæt, 3 ståletyper, krom
1.377 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE 26591000, 60 cm, 1,75 m, Dæk, Krom, Tyskland
1.432 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 150 brusesæt, krom
1.455 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rainshower Smartactive 150, Brusestangsæt 3 sprays
1.513,35 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower SmartActive CUBE brusestangsæt 3 sprays, Brusestang 600 mm, med vægholdere, Silverflex bruseslange
1.527 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Rainshower SmartActive CUBE brusestangsæt 3 sprays, Brusestang 600 mm, med vægholdere, Silverflex bruseslange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Rainshower SmartActive CUBE brusestangsæt 3 sprays, Brusestang 600 mm, med vægholdere, Silverflex bruseslange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.350 kr1.350 krKøb
2LavprisVVS1.351 kr1.351 krKøb
3CompletVVS1.371 kr1.371 krKøb
4Proshop DK1.377 kr1.377 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.432 kr1.432 krKøb
6BilligVVS DK1.455 kr1.455 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.513,35 kr1.513,35 krKøb
8Elvvs.dk1.527 kr1.527 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Rainshower SmartActive CUBE brusestangsæt 3 sprays, Brusestang 600 mm, med vægholdere, Silverflex bruseslange

PriceData har fulgt prisen på GROHE Rainshower SmartActive CUBE brusestangsæt 3 sprays, Brusestang 600 mm, med vægholdere, Silverflex bruseslange i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 1.377 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.325 kr.

Den nuværende pris på 1.350 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for GROHE Rainshower SmartActive CUBE brusestangsæt 3 sprays, Brusestang 600 mm, med vægholdere, Silverflex bruseslange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for GROHE Rainshower SmartActive CUBE brusestangsæt 3 sprays, Brusestang 600 mm, med vægholdere, Silverflex bruseslange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.350 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.349 kr2 kr (0%)
26. maj 20261.351 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.349 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.350 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.351 kr2 kr (0%)
10. maj 20261.349 kr2 kr (0%)
3. maj 20261.351 kr2 kr (0%)
2. maj 20261.349 kr28 kr (2%)
1. maj 20261.377 kr27 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret